gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Patricia Barber - The Cole Porter Mix

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ülkemizde de caz severlerin çok yakından takip ettiği ve caz festivallerinin vazgeçilmez önemli isimlerden biri olan PATRICIA BARBER’ın yeni albümü The Cole Porter adını taşıyor. Amerikalı söz yazarı, şarkıcı ve piyanist Patricia Barber Cole Porter’a hayranlığı nedeniyle albüme onun ismini vermiş. Barber, bu albümde modern caz’dan örnekler sunuyor. Sakın kaçırmayın...

Patricia Barber - The Cole Porter Mix konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

Diskoteğe gittim cikmak istedim cikamadim geri ye kizlari görünce yanima geldiler param var diye nerden anladilar bunu sordum kendime salla dedim ms serkan bak keyfine Tuttum ellinden cikardım disariya attim arabaya bastim son gaza nereye gidiyoruz diye sormaz mi bana sasirdim birden ne desem ki acaba İki dakka kalmadi bizim ki yamildi serkan seni seviyomrum...
  2. KoLeRa&SaGoPa MİX

KoLeRa&SaGoPa MİX

bir sevsen beni gönlündeki derdi siler atarım dr mahmut uçar dr mahmut uçar haberleri facebook kimdir SEN NASIL BİR İNSANSIN.... Yağdı yağmur aktı sel Doğdu Eylül'ün kızı ESEN Günün sürpriz ismi Ehlen ve Sehlen Çok zaman kaybetti deve pireyle Ben de küçüktüm eskide Göğe bakardım Gözlerim dönerdi maviye Gergedanın ezik kalbim üzerinde koşturması Aynı benin farklı el de yepyeni bir hal alması...
  3. Cheryl cole solo kariyer peşinde!!

Cheryl cole solo kariyer peşinde!!

Bu yılın sonrasında, Cheryl Cole’un , solo kayıtlarını gerçekleştireceği açıklandı İngiltere turnesinin hemen sonrasında, Girls Aloud grubu kızları, kendi projelerini gerçekleştirmek için gruba ara vermeyi planlıyor.Yapılan açıklamalara göre,grup üyelerinin, müzik, oyunculuk, güzellik ve modayı içeren çalışmaları olacak. Bu hafta başı yapılan açıklamlara göre; Cole, önümüzdeki aylarda en...
  4. Cole haan Anahtarlıkları

Cole haan Anahtarlıkları

1928 yılından bu yana kazandığı deneyimlerle Amerika’nın sayılı lüks sınıf markaları arasına girmeyi başaran Cole Haan, ayakkabı ve çantadan sonra sizler için simdide birbirinden şirin anahtarlıklar tasarladı.. Bakın meleklerim :)
  5. Kenneth Cole bayan çizme modelleri

Kenneth Cole bayan çizme modelleri

bayan çizme modelleri kenneth cole bayan çizme modelleri çizme modelleri burada.Kısa etek ya da kalem etek modelleri giymeyi seven bayanlar için ünlü marka Kenneth Cole bir birinden değişik bayan çizme modelleri tasarlamış.Çizmeler tokalı, kürklü, bağcıklı modelleriyle dikkat çekiyor.çizme modellerini isterseniz şık deri çanta modelleriyle kombine ede bilirsiniz.Kenneth Cole bayan çizme...

Sayfayı Paylaş