gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Patrick swayze, 57 yaşında öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

patrick swayze patrick swayze son hali Patrick Swayze; HAYALET filminin romantik oyuncusu pankreas kanserine yenik düşerek vefaat etmiş... :( Ailesine ve sevenlerine tanrıdan sabır diliyorum... Acaba Hayalet filmindeki gibi tekrar sevdiklerine kavuşabilecek mi sorunu kendime sormadan edemiyorum.. En son halini buraya ekliyorum arkadaşlarım.

Amerikalı oyuncu Patrick Swayze yaşamını yitirdi.
    Patrick Swayze'ın sözcüsü, uzun süredir pankreas kanseriyle mücadele eden oyuncunun 57 yaşında hayata veda ettiğini belirtti.
    1952'de Houston'da doğan Swayze, annesi koreograf, dansçı ve dans öğretmeni Patricia Yvonne Helen'ın okulunda dans eğitimi aldı. Greace müzikalinin Broadway versiyonunda rol alan Swayze, 1983'deki "The Outsiders" filmiyle tanınmaya başladı. 1985'deki "North and South" dizisinde ise ilk büyük başarısını yakaladı.
    1987'deki "Dirty Dancing" filmindeki dans öğretmeni "Johnny Castle" rolü ile üne kavuştu. Swayze, filmdeki rolüyle "Altın Küre" adaylığını kazandı. Film müziği "She's Like the Wind" şarkısını seslendirdi. Şarkı da listelerde birinciliğe oturdu.
    En önemli filmi 1990'deki Demi Moore ve Whoopi Goldberg ile oynadığı "Ghost" "Hayalet" oldu. 1991'de Keanu Reeves ile macera filmi "Point Break"de oynadı ve People dergisi tarafından yılın en yakışıklı erkeği seçildi.
    1996'de "Letters from a Killer" filmini çekerken attan düştü. İki ayağı kırıldı ve omzundaki dört tendon koptu. Filme iki ay ara verildi, film 1999'ta sinemalarda izlenebildi.
    Sakatlığı nedeniyle beyaz perdeden uzak kalsa da 2000'de Billy Bob Thornton ve Charlize Theron ile "Waking Up in Reno" ve Melanie Griffith ile oynadığı "Forever Lulu"da beğeni topladı.
    Aynı yıl kendi kullandığı küçük uçakla kaza geçirdi. Uçak acil iniş yaptı, oyuncu yara almadı.
    Sonraki çalışmaları 2001'deki Donnie Darko, 2004'te "King Solomon's Mines", 2007'de "Christmas in Wonderland", 2008'de "Powder Blue" oldu. 2004'deki "Dirty Dancing 2" ise ilkinin başarısını yakalayamadı.
    1975'den bu yana Lisa Niemi ile evli olan Patrick Swayze Mart 2008'de pankreas kanserine yakalandığını açıkladı.
    Ocak 2009'da kanserin az da olsa karaciğerine sıçradığını duyuran Swayze, Ocak 2009'da kemoterapinin yan etkisi olan zatürreye yakalandı. 16 Ocak'ta taburcu oldu. Nisan 2009'da doktorlar hastalığın tamamen karaciğerine sıçradığını açıkladı.

Kaynak : TGRT Haber

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Demi Moore ile oynadığı Hayalet filmi süperdi.
    Çok etkilenerek izlemiştim. Mekanı cennet olsun.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bir yıldız daha kaydı arkadaşlarım, son resmini ekliyorum üste konuya... Zamanın önünde ne durmuş ki...

İkinci hayatında umduğunu bulmasını diliyorum.

Patrick swayze, 57 yaşında öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümün yaşı yoktur!!

ölümün yaşı yoktur!!

Istırap içindeyim.Artık ben bir istatistiğim.Buraya ilk geldiğim zaman kendimi çok yalnız hissettim.Çok kederliydim ve bana ilgi ve anlayış gösterilmesini bekliyordum. Bu olmadı.Sadece,vücutları en az benimki kadar kötü berelenmiş binlerce başka insan gördüm.Bana bir numara verildi ve trafik kazasında ölenler bölümüne gönderildim. Öldüğüm gün,okulda sıradan bire gündü.Otobüse binmiş olmayı...
  2. 15 yaşındaki Bahar'ın şüpheli ölümü

15 yaşındaki Bahar'ın şüpheli ölümü

ADANA'da, babasının ‘maddi durumumuz iyi değil, seni okutamayacağız’ sözleri ardından kapandığı odasında baygın halde bulunan lise öğrencisi 15 yaşındaki Bahar Özcan, kurtarılamadı. İlaç içerek yaşamına son vermiş olabileceği üzerinde durulan Bahar Özcan'ın kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından belli olacak. Olay, dün saat 23.30 sıralarında Levent Mahallesi'ndeki 7 numaralı...
  3. PATRİCK SWAYZE pankreas kanseri

PATRİCK SWAYZE pankreas kanseri

pankreas kanseri ölümcülmüdür Hayalet isimli filimde sevmiştim bu adamı, öldürülmüştü birileri tarafından ve o çok sevdiği eşine bir medyum aracılığı ile ulaşmaya çalışıyordu. Çok güzel bir filmdi. Ama o sinemada harikalar yaratan adam kanser. 2 yılım kaldı diyor yine gözlerinde umutla... Umarım iyileşirsin PATRİCK SWAYZE... EN ÖLDÜRÜCÜ KANSER TÜRLERİNDEN BİRİ OLAN PANKREAS KANSERİNE KARŞI...
  4. ben kaç yaşında öldüm annee...

ben kaç yaşında öldüm annee...

sizlerle paylaşmak istedim:18:....benim için cokk önemlii bu şiirr sizlerdee önemlisinizz....o yüzden paylaşmak istedim.... Ben kaç yaşında öldüm Anne? Ateşlerde yandım, Sularda söndüm. Kor oldum küle döndüm. Şimdi, içim yanıyor. Nasıl yandığımı gördüm Anne. Sıcak rüzgarlar esiyor yüzüme. Bir çöl kuraklığı bedenim. Bin parçaya bölündüm. Ufalanıyorum, Toz oluyorum. Her gün biraz daha...
  5. Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü Selam millet Hz Muhammet kaç yaşında öldü? Bu konuda cevap bekliyorum sizden

Sayfayı Paylaş