gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

PATRİCK SWAYZE pankreas kanseri

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

pankreas kanseri ölümcülmüdür Hayalet isimli filimde sevmiştim bu adamı, öldürülmüştü birileri tarafından ve o çok sevdiği eşine bir medyum aracılığı ile ulaşmaya çalışıyordu. Çok güzel bir filmdi. Ama o sinemada harikalar yaratan adam kanser. 2 yılım kaldı diyor yine gözlerinde umutla... Umarım iyileşirsin PATRİCK SWAYZE... [​IMG]
    EN ÖLDÜRÜCÜ KANSER TÜRLERİNDEN BİRİ OLAN PANKREAS KANSERİNE KARŞI MÜCADELE VEREN AKTÖR PATRİCK SWAYZE, BELKİ 2 YIL DAHA YAŞAYABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. AMERİKAN ABC TELEVİZYON KANALININ ÜNLÜ PROGRAMCISI BARBARA WALTERS'A KONUK OLAN 56 YAŞINDAKİ SWAYZE, KANSER TEŞHİSİ KONULDUĞUNDAN BU YANA KORKU VE KIZGINLIK YAŞADIĞINI ANLATTI.

'İlk Aşk İlk Dans' ve 'Hayalet' filmlerinin unutulmaz yıldızı Swayze, ölüm döşeğinde olduğu ve insanlarla vedalaştığı yönündeki haberleri yalanladı ve 'Ölüyor muyum? Vazgeçiyor muyum? Ölüm döşeğinde miyim? İnsanlara veda mı ediyorum? Asla' dedi.

Ancak, zamanının kısaldığını kabul ettiğini belirten Swayze, '5 yılın oldukça hüsnükuruntu ile geçtiğini söyleyebilirim. İstatistiklere inanırsanız 2 yıl daha var gibi' diye konuştu. Yine de hala kendine 'Neden ben' diye sorduğunu belirten ünlü aktör, bulunacak bir tedaviyle uzun süre yaşamak istediğini ifade etti.

'Geleceği hayal etmeye devam ediyorum, sağlıklı ve uzun bir geleceği. Kanserin gölgesinde değil, ışıkta yaşayarak' diyen Swayze, ağrı kesici olmadan, titiz ve deneysel nitelikte bir tedavi görürken yeni bir dizi çekimine başlaması üzerine insanların 'aklını kaçırdığını' düşündüğünü söyledi.

'Beast' adlı dizisi gelecek hafta bir kablo tv kanalında yayımlanacak olan Patrick Swayze'e kanser teşhisi geçen yılın başında konulmuş ve aktör geçen ay ölüme yaklaştığı yönündeki haberleri yalanlamıştı.

PATRİCK SWAYZE pankreas kanseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pankreas kanseri

Pankreas kanseri

pankreas kanseri son evresi pankreas kanseri evreleri kanserinin son evresi kanserinde evre kanserinin evreleri Hastalığın tanımı Pankreastan köken alan tümörlerdir. Nedenleri, Görülme sıklığı Eşlik eden durumlara rağmen etyoloji bilinmemektedir. Eşlik eden durumlar : ırk , diabetes mellitus ( şeker hastalığı ) , tütün , çevresel ve mesleki faktörler ve gıdasal lipidler İlginç olan , tütün...
  2. Patrick swayze, 57 yaşında öldü

Patrick swayze, 57 yaşında öldü

patrick swayze patrick swayze son hali Patrick Swayze; HAYALET filminin romantik oyuncusu pankreas kanserine yenik düşerek vefaat etmiş... :( Ailesine ve sevenlerine tanrıdan sabır diliyorum... Acaba Hayalet filmindeki gibi tekrar sevdiklerine kavuşabilecek mi sorunu kendime sormadan edemiyorum.. En son halini buraya ekliyorum arkadaşlarım. Amerikalı oyuncu Patrick Swayze yaşamını yitirdi....
  3. Pankreas Kanseri hakkında bilgiler

Pankreas Kanseri hakkında bilgiler

Pankreas kanserinin belirtileri nelerdir ? Ne yazık ki pankreas kanserinin erkenden teşhisine yönelik bir imkanımız yok. Pankreas kanserinin öne çıkan diğer hastalıklardan ayırt edici çok farklı bir belirtileride yoktur. İki tane göze çarpan çok önemli bulgu vardır. Bunlardan bir tanesi kilo kaybıdır. Kilo kaybı en büyük belirtilerinden olmakla beraber, hastalar kimi zaman 7-8 kilo kadar...
  4. pankreas kanseri

pankreas kanseri

7 ay önce pankreas kanserinden ameliyat olan hastamızın hastalık şuan ciğerine sıçradı. acaba bu hastalık ciğere ne gibi zararlar verir? hastamızda şuan aşırı darlık,içinde sıkıntı var ve sürekli bağırıyor. ağrı kesici iğneler faydalı olmuyor.. ACABA HASTALIK SON AŞAMASINDA MIDIR?
  5. Pankreas Kanseri

Pankreas Kanseri

pankreas kanseri, nedir, belirtileri, ameliyatsız tedavi, cerrahi tedavi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çağımızın en zor hastalıklarından biri kanserdir.Kanser çeşitleri içinde son günlerde en çok öne çıkan ise pankreas kanseridir. Pankreas karın en arka bölümünde yerleşmiş, yaklaşık 15 cm uzunluğunda, mide, oniki parmak barsağı ve kalın barsakla ön...

Sayfayı Paylaş