gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Patron ile Kenan Doğulu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yeni albümüne "patron"isimi veren ünlü şarkıcı Kenan Doğulu albüme neden böyle bir isim verdiğini şu cümlelerle anlattı...... NEDEN 'PATRON'?
    NTV'DE YEKTA KOPAN'IN SUNDUĞU 'GECE GÜNDÜZ' PROGRAMINA KONUK OLAN KENAN DOĞULU, ALBÜMÜNÜN ADINI NEDEN 'PATRON' KOYDUĞUNU ANLATTI....

4 Haziran'da çıkacak olan yeni albümünün adını da taşıyan Patron şarkısının bir anda çıkmış bir şarkı olduğunu söyleyen Doğulu, 'İnsanın kendisinin patronu olmasıyla, içine hükmetmesiyle, kendine söz geçirmesiyle ilgili düşünerek yazmaya başladığım bir şarkı' diye konuştu.

Kenan Doğulu, şarkının, insanın sınırlarını bilmesi, bu sınırları aşmak için elinden geleni yapması, şartların esiri olmadan patron gibi davranabilmesi ve kendine güvenmesiyle ilgili bir şarkı olduğunu belirtti.

İlk albümünün 'Yaparım Bilirsin' adını taşıdığına gönderme yapan Kenan Doğulu, 'Ondan sonra hep 'ben şuyum, ben buyum' gibi isimler koydum şarkılara. Aslında belli bir çizgide yürüyen, kendine güvenen bir Türk genci görmek istedim. Bunu anlatmak istedim' diyerek gençlerin sözcüsü olmak adına şarkılarına bu tür isimler seçtiğini ifade etti.

Patron ile Kenan Doğulu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu’nun yeni bombası ’Patron’

Kenan Doğulu’nun yeni bombası ’Patron’

kenan doğulunun son albümü Kenan Doğulu’ nun merakla beklenen yeni albümü “PATRON” 4 Haziran 2009 Perşembe günü müzikseverler ile buluşuyor. Kenan Doğulu 3 yıl aradan sonra “Patron” adını verdiği yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Hazırlıklarını İstanbul, Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyarak gerçekleştiren Kenan Doğulu’nun 13. stüdyo albümü “Patron” 4 Haziran...
  2. Kenan Doğulu-Patron

Kenan Doğulu-Patron

Patron Çok kalender bir şahsiyetsiniz Elinizi tutmaya korkuyorum Pek kırılgan ve şahanesiniz Naifsiniz hem de pek naif Mantıklı birine benziyorsunuz Boş konuşanları sevmiyoruz Havalı bir lider gibi Olaylara hakim gibi Bilge gibi Sonsuz gibi Anne gibi Haklı gibi Patron kaynaşalım, Patron oynaşalım, Patron yanaşalım, Kaptan sensin sür.. Patron kaynaşalım, Patron oynaşalım, Patron yanaşalım,...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. Kızlar Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı acaba

Kızlar Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı acaba

Arkadaşlar bir magazin programında duyduğum kadarıyla Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlanmış bu doğru mu acaba yalan haber mi sizde duydunuz mu Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı ?

Sayfayı Paylaş