gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

patron olup işcılerını uyandıralım

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://oyun.hepnet.net/flash/Uyandirma.swf[/flash]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: patron olup işcılerını uyandıralım

hepsini dürttüm uyandırdım yok öyle üç kuruşa beş köfte :D:D yakarım valla çalışın leynnn :789:

Allah'tan patron değilim valla hiç çekilmezdim oyunda bile paramı çalıyorlar diye kafayı yedim nasıl dürttüm hepsini :hhh:

patron olup işcılerını uyandıralım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patron

Patron

Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir....
  2. gIcIk PaTrOn

gIcIk PaTrOn

işçi : patron bugun izin verebilirmisin biraz işlerim varda... patron : Demek bir gün izin istiyorsun. Gel ne istediğine beraberce bir göz atalım. Bir yılda 365 gün var. Bir yılda 52 hafta olduğuna ve sen her hafta 2 gün izinli olduğuna göre geriye 261 gün kalıyor. Her gün 16 saati işyeri dışında geçirdiğine göre ki bu 170 gün ediyor, geriye 91 gün kalıyor. Her gün 30 dakika kahve...
  3. Uyuyanları Uyandıralım

Uyuyanları Uyandıralım

Oğlum kalk okula geç kalacaksın - Hanım ne okulu yav, hem bizim çocuğumuz yokki - Aa rüyaymış, neyse oda sorunmu yaparız bitane - Yumruğu görüyonmu yumruğu ....................................... - Hadi kocacım işe geç kalacaksın uyan artık - Ne kocası ya. Sen kimsin kardeşiim - Aa Necati bey, ben komşunuz Neriman - Hadi ya lan bende diyom neyse - Yoksa! - Valla isteyerek olmadı ehe...

Sayfayı Paylaş