gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Patronunuzla İlİŞkİ Kurabİlİyor Musunuz?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Patronunuzla İlİŞkİ Kurabİlİyor Musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SPK'dan patronlara ceza yağmuru

SPK'dan patronlara ceza yağmuru

SPK borsadaki şirket patronları ve aracı kurumlara toplam 515 bin liralık rekor para cezası verdi. SPK’nın haftalık bülteninde, Ersu’nun sahibi Ali Akman’a 6 kez özel durum açıklaması yapmadığı için toplam 68 bin 448 lira para cezası verildiği belirtildi. Ayrıca Soymen Menkul’e, Frigo-Pak ve Sönmez Pomuklu hisselerindeki incelemeler sonucu toplam 213 bin lira idari para cezası...
  2. Affetmek ilişkiyi bitiriyor mu?

Affetmek ilişkiyi bitiriyor mu?

Affetmek ilişkiyi bitiriyor Affetmek, güçlü ilişkilerin yapı taşı olarak görülebilir. Ama yeni bir araştırma, 'Affetmeden önce bir daha düşünün' diyor. Kolay bir şekilde affedilmeyenlerin, aynı davranışı tekrarlamaları ihtimali daha düşükken, bunda sevilen kişinin tepkisi, suçluluk duygusu ve tecrübe edilen yalnızlık etkili oluyor. ABD'deki Tennessee Üniversitesi psikologları tarafından...
  3. Hamilelikte İlişki Düşüğe Neden Olur Mu?

Hamilelikte İlişki Düşüğe Neden Olur Mu?

gebelikte ilişki düşüğe neden olurmu,hamileyken birliktelik düşüğe neden olurmu,hamileyken ilişkiye girilirmi,gebelikte ilişki sakıncalımı,hamilelikte birliktelik hakkında bilgiler Gebelikte cinsel ilişki oldukça az konuşulan bir konudur. Bunun sebebi, kültürel eğilimin annelik ve cinsellik arasında arasında bağlantı kurmama yönünde olmasıdır. Genellikle cinsel ilişkiye girmenin bebeğe...
  4. Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ?

Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ?

Arkadaşlarım ben cinsel ilişki yaşarken inanılmaz acı çekiyorum 9 aylık evliyim hala acı geçmiş değil. Tam olarak ilişyki yaşayan ve acı hissedenler bana yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekiyor ? İlişkimde acı çekiyorum tavsiye edeceğiniz önereceğiniz bir şey var mı ?

Sayfayı Paylaş