gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Paul Walker Ölmedi mi?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

paul walker öldümü, paul walker ölmedi, paul walker haberleri Dünyaca ünlü oyuncu Paul Walker'ın kazada öldü haberinden sonra tüm sevenleri yasa boğulurken yeni bir iddia ortaya atıldı... Aslın da Paul Walker ölmedi ve bu haber tamamen kurmaca diye ortaya atılan iddia haberinin detaylarını sizler için paylaşıyoruz Karar sizin?
    paul walker resimleri.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu insanlardan herşey beklenir ama nette gördüğüm resim gerçekse adam ölmüş, toprağı bol olsun...

Güncelleme: Resim fake çıktı :S Allahım bu basından korkulur :S Okuduğum haberlere göre feci halde yanmışlar, diş kayıtlarından kimlik tespiti yapılmış :S

Son düzenleme: 3 Aralık 2013
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Allah günahlarini affetsin.
    Bu ne yaaa haber olsunda ne olursa olsun. Ortalik alevlensin diye atiyolar ha bire :S

TİTAN bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Michael Jackson öldüğünde de farklı haberler çıkmıştı. Hatta ölmediğine dair haberlere birçok hayranı bile inanmıştı. Sanırım sevdiğimiz sanatçıların ölüm haberlerini duyduğumuz da inanmak istemiyoruz. Oysa her fani gibi sanatçılar da ölümü bir şekilde tadacaklardır....

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hala oluyor Mawim, Ahmet Kaya için de uzun zaman ölmedi saklanıyor demediler mi? Dediğin gibi ünlüler ölümsüzmüş gibi davranıyorlar :D:D

MaWiM bunu beğendi.
Paul Walker Ölmedi mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen vurdun da ben ölmedim mi??

sen vurdun da ben ölmedim mi??

Yokluğunda ne ateşleri hasretimle yaktım da Bir seni yakamadım, beni yaktığın gibi Çölde su, mahpusta gün, oruçta ekmek gibi bekledim seni Sense araya korkular koydun. Yasaklar koydun… Bitmez tükenmez engeller koydun Şimdi nerdesin diye sakın sorma Sen çağırdın da ben gelmedim mi? Sen varken darılmazdım çiçeksiz baharlara, Yağmurlu havalara…Bu kasvetli akşamlara Sen varken Bakıp...
  2. Michael Jackson Ölmedi Mi?

Michael Jackson Ölmedi Mi?

Sanatçının ölümünden sonra türlü türlü şeyler söylendi iddia edildi hatta ben bir ara nette gezinirken şöyle bir haber bile gördüm göya Michael Jackson'ın ruhu bir arabaya yansımış ya gerçekten çok saçma şeyler bunlar o kadar çok photoshopla yada farklı şeylerle göz yanılmaları yapılıyorki tabi kim ne kadar inanıyor orası da meçhul.. işte arkadaşlar bir idda daha atıldı sanatçı için hem de ne...
  3. Nigar Kalfa Öldü mü Ölmedi mi ?

Nigar Kalfa Öldü mü Ölmedi mi ?

Bu konu; Nigar Kalfa öldü mü ölmedi mü konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçen hafta ki bölümün son sahnesinde Hatice Sultan'ın emriyle celladın ellerine teslim edilen Nigar Kalfa 'nın kellesi, celladın kılıç darbesiyle yuvarlanıp gitmişti. Ya da biz öyle sanmıştık :D:D Bu hafta yayınlanacak yeni bölümde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. İzlediğimizde de...
  4. Ünlü oyuncu Paul Walker Hayatını Kaybetti!

Ünlü oyuncu Paul Walker Hayatını Kaybetti!

paul walker, hızlı ve öfkeli paul walker, hızlı ve öfkeli oyuncusu Sevgili melekler, dünyaca ünlü aktör Paul Walker, arkadaşının kullandığı bir araçla geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Ülkemizde "Hızlı ve Öfkeli" adıyla vizyona giren seri filmlerin başarılı aktörü olan Walker 40 yaşındaydı. İşte haberin detayları... Yayıncı Ame Van Iden, Paul Walker'ın Pazar günü yerel...

Sayfayı Paylaş