gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Pay

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada bölünen bir seyden kendi payiniza düseni aldiginizi görmeniz, bir ortakliga gireceginize veya bir kooperatife üye olacaginiza isarettir

Pay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Aşk Payını Aldı

Kutsi - Aşk Payını Aldı

yollar arşınlanır,gözlerden uzakta sözler kurşunlanır,dillerden uzakta ziyan ettim ben,haram oldun sen sensizlikle kavgama geceler düşman(2*) kendimi isyanda etti,kaderim yalnız kaldı aşk payını aldı gözlerim sensiz baktı,yalnızlık kapı çaldı aşk payını aldı(2*)
  2. pırasalı pay

pırasalı pay

pırasalı pay MALZEMELER 125 gr yumuşamış margarin 2 yemek kaşığı yoğurt 2 adet yumurta 12 yemek kaşığı tepeleme un (2 su bardağı) 1 tatlı kaşığı tuz İçinin harcı için: 7-8 adet pırasa 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 yemek kaşığı katı yağ 1 su bardağı hazır çiğ krema 2 adet yumurta 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı karabiber HAZIRLANIŞI İsterseniz önce hamurumuzu hazırlayıp,...
  3. hasta katkı payları arttırıldı

hasta katkı payları arttırıldı

hasta katkı payı ücretleri ssk hasta katkı payı Yuh artık diyorum başka bir şey demiyorum.Ben öğretmenim.Geçen ay maaşımdan 77 liralık katkı payı kesilmiş...İlaç yazdırma,soğuk algınlığı gibi basit şeyler için doktora gitmiştim...Allah herkesin yardımcısı olsun...Hastalanmamayı başarmamız şart.... Yazıklar olsun. Gerçekten yazıklar olsun. Sağlık harcamalarını kısmak için...
  4. Katkı Payının Bence Anlamı...:)

Katkı Payının Bence Anlamı...:)

Katkı payı nedir katkı payıyla ilgili bilinmesi gerekenler nerelere katkı payı veriyoruz merak edilen herşey burda meleklerim... Hep merak etmişimdir katkı payının ne olduğunu ta ilkokuldan beri duyarım bu kelimeyi ve sonunda okulda öğrenemesemde şimdi öğrendim ne olduğunu Eğitim öğretim hayatı boyunca yerine göre rakamı değişen ve bunu vermesseniz karne bile verilmediği bir ücret.Güya bağış...
  5. Pay Ölçer Nedir?

Pay Ölçer Nedir?

Pay ölçer nedir hatta kanunuda varmış bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş