Paylaşacak Kimse Yok...

RaMaLi

Yeni Üye
Üye
Paylaşacak Kimse Yok...
Bugün fiilen okulum bitti. Son finalime girdim ve yarın kep törenimden sonra mezun olmuş sayılıyorum. Geriye bir tek yaz stajım kalmış oluyor. Özetle bugün benim en mutlu günlerimden biri olması lazım. Ama ben çok mutsuzum... Çünkü yanımda bu mutluluğu paylaşacak kimsem yok ailem uzakta, sevgilim polis okulunda ve üstüne üstelik günlerdir doğru düzgün telefonda bile konuşamıyoruz... Onu özlemek canımı sıkıp duruyor zaten. Ve üstüne üstelik bunu paylaşacak bir dostum bile yok... 9 yıllık bir arakdaşım kankam kardeşim dediğim insan vardı, beni nişanlısına tercih etti, arkadaşlığımız bitti... Okula başladığımız günden beri çok yakınım olan bir arkadaşım vardı, oda kendisine yeni bir arkadaş bulunca arkamdan işler çevirmeye başladı, çok sonra gördüm nasıl bir ikiyüzlü olduğunu ve en son bir oda arkadaşım var oda bugün tüm gün bir tuhaftı, hatta bugün odada bile değil...
bugün en mutlu günüm olması lazım ama ben bütün günümü odada tek başıma oturarak ve ağlayarak geçirdim...
Öyle işte bunları kiminle paylaşacağımı bilemedim, buraya yazayım dedim...

Canım öncelikle seni tebrik ediyorum... herkesin hayali olan bir seyi başarmıssın... mezun olmussun....
Canım seni hep yarı yolda bırakmıslar ama birde güzel yonunden bak.. ya seni daha derinden yaralar içinde bıraksalardı... insan ogluyuz heran hersey basımıza gelebilir.. insanlar düşman insanlar riyakar... bence olayın güzel yanına bk ve mutlu ol... bak burda paylaşmıssın .. içini dökmüssün...
inşalah sevgilinede en kısa zamanda kavuşursun....

hayatta hiç bir seye üzülmeee... değmez....

canım benim başarılarının devamını diliyorum..ne güzel okulunu bitirmişsin..canım benim gerçekten beklemek özlemek çok kötü birşey bende yaşıyorum o duyguyu ama sabır gerekir..beklenen gün gelecekse beklemekte güzel birşeydir...inş bu zamandan sonra güzel dostluklar edinirsin..gerçekten arkadaş edinmek çok zor bu devirde...herşey gönlünce olsun canım benim..sevgiyle kal

Tebrikler bu gunlerin tadini cikar,is hayatinda bu tur sorunlar ve kisiler ile karsilasacaksin zaten,simdiden senin icin bir deneyim olmus bu. Okul zamaninda cogu kisinin ailesi ve sevdikleri uzakta oluyor,benimde uzaktaydi,fakat sevdiklerimizin uzakta olmasi bizimle ayni duygulari paylasmalarina engel degil.

canm benm şu anda senin en güzel gnlern ama böle bi şey yaşanması büyük bi talhszlk olmuş.. ama her ne olursa olsn bu güzel anlarnı mahvetmesne izin verme. seni yarı yolda brakan arkdşlrn içinde üzülme! demekki gerçktn senin sevgni saygnı arkdşlğnı hak etmemşler... en başndan böle olması daha iyi olmş ki sen daha az zarar görmş oldun....her ne kadr sanal da olsa burda bizler varız ben varım.. kendni yalnz hissetme kuzum.... ne zmn istersen konşur dertleşiriz...

canım tebrikler öncelikle mezun olduğun için...okurken aklıma geldi geçen sene ben de bu durumdaydım mezuniyetime ailem gelememişti uzakta oldukları için sevgilim zaten yoktu sadece bölümden samimi olduğum bikaç arkdaş o kadar kaldı ki ailenin yanında olması bambaşka birşey seni anlayabiliyorum...

çok kötü ya aslında benim kuzenlerim dısında pek yakınım yok aslında ben istemiyorum sanırım olmalarını insanlardan korkuyorum çok 2 yüzlü gördüm :) en yakınım sevgilim ailem kuzenlerim onlar la mutluyum ve bide iyilik meleğim var koruyucum gibi bişey melezim <3

Canım kıyamam sana.... Ne kadar da üzmüssün kendini...
Lütfeenn bu kadar... karamsar olma...
Hayat kısa... hiç bir şey için değmez...

Geri