gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşılamayn dizi ve roller

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Oyuncu kadrosunda sürekli değişim yapıldığı söylenen dizi ile ilgili bir değişik iddia daha...... ESAS ALTIN KIZLAR BİZDİK!
    'ALTIN KIZLAR' PROJESİ PAYLAŞILAMIYOR...

Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nevra Serezli'nin başrollerini paylaştığı 'Altın Kızlar' dizisinin asıl sahibinin kim olduğu konusu ortalığı karıştırdı. Nurseli İdiz'in, 'Proje bizimdi. Çenemi tutamayıp her yerde söyleyince çalındı' dediği yapımın bir sahibi daha çıktı. Oya Aydoğan, '7 yıl önce Ömer Durak bana bu projeyle geldi. Banu Alkan, Ahu Tuğba ve ben oynayacaktım' dedi. Diziyi kaçırmadığını söyleyen Aydoğan, 'Fatma Girik rolüne cuk diye oturmuş' diye konuştu.

Oya Aydoğan, 'Banu Alkan afişe itiraz edince proje rafa kalktı. İki yıl önce tekrar gündeme geldi. Bu kez de Bülent Ersoy olacaktı. Ancak yine bir anlaşmazlık yaşandı' dedi.

Paylaşılamayn dizi ve roller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diz protezi ve yeni diz eklemi

Diz protezi ve yeni diz eklemi

diz protez ameliyatı izle açık diz ameliyatı protezi izle dize protez videosu Yeni gelişmeler Diz çok karmaşık bir eklemdir. Kalça ekleminizden farklı olarak, diz ekleminin çeşitli kısımları birbiriyle çok sıkı bağlantı içinde değildir. Bu nedenle, yakın zamana kadar çevrenizden, diz protezlerinden ziyade kalça protezlerinin daha çok ve başarıyla yapıldığını duyuyor olabilirsiniz. Çünkü kalça...
  2. Muro resimleri ve diğer filmlerde aldığı roller

Muro resimleri ve diğer filmlerde aldığı roller

Kurtlar Vadisi Pusu'da terör örgütünün İstanbul ayağı olan Muro karakteri replikleriyle güldürürken, terör örgütüne sempatiyi arttıracağı endişesiyle de tartışmaların odağı oluyor. Mustafa Üstündağ'ın canlandırdığı Muro karakterinin internet sitelerinde dolaşan replikleri de büyük ilgi topluyor. İşte onlardan bazıları: -Lanet olsun içimdeki bu insan sevgisine... -Emperyalİst eğitimin...
  3. Anne ve babanın temsil ettiği roller nelerdir?

Anne ve babanın temsil ettiği roller nelerdir?

* Aile içinde anne hassasiyet, zerafet, şefkat, merhamet gibi rolleri temsil ederken; baba da temkin, dirayet, vakar, disiplin ve güç gibi unsurları temsil eder. * Anne ve baba bu rollerine uygun davranmalıdır. Anne, babanın baba da annenin rolünü üstlenmeye kalkarsa gayri fıtri bir durum ortaya çıkacağından değişik sorunları da beraberinde getirir. Bu, baba şefkat göstermeyecek...
  4. Film ve dizilerle moda

Film ve dizilerle moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

Tuba Ünsal Yeni ve farklı roller istiyormuş

'BENİ ZORLAYIN' FOTOMODEL OLARAK BAŞLADIĞI KARİYERİNİ OYUNCU OLARAK SÜRDÜREN TUBA ÜNSAL, ROL ALDIĞI YAPIMLARDA ŞIMARIK, ŞEHİRLİ KIZI CANLANDIRMAKTAN SIKILDIĞINI SÖYLEDİ. Bundan böyle kendisini zorlayacak rollerde yer almak istediğini belirten Ünsal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık bana farklı roller teklif edilsin. Yapımcılar artık bana zor karakterleri teklif etsin. Ben de bir köylü kızını...

Sayfayı Paylaş