gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımcı melek

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

bende paylaşımcı melek olmak istiyorum napmalıyım?

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Basit bi kaç kural var tatlım msnimi pm olarak atıyorum sana onları anlatayım paylaşımcı melek yapıyorum seni.

4. berennaz

berennaz Forum Okuru

canım kardeşim hayırlı olsun allah utandırmasın başarılar

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım..tasekkür ederim.umarım buna layık olurum ama bir sorun var ben msn kullanamıyorum ..ne olacak?

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağol güzel ablam..insallah cok güzel yararlı seyler paylasacağiz burada..

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    :D hayırlı olsn balım..

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sağol balım cok sağol:)

9. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    ben de paylaşımcı melek olmak istiyorum. beni de paylaşımcı melek yaparsanız çok sevinirim. birde melek olduğumuzda yapmamız gerekenler hakkında kısaca bilgi verirseniz çok sevinirim

paylaşımcı melek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleğim...

meleğim...

Tek korkum yapayalnız kalmak yani sensiz…Sen yokken içim acıyor.Korkularım oluyor düşmanım… Varlıgını bilmek,yanımda oldugunu hissetmek yetiyor galibiyete … Yeniyorum korkularımı endişelerimi … ‘’İyi ki varsın sevdigim ve iyi ki benimlesin’’ Seni yazarken satırlar kıskanıyor sevgimi.Kelimeler hayran kalıyor duygularıma… Düğümleri,bilmeceleri tek tek çözüyorum seninle… Sen açıyorsun bütün...
  2. meleklerime

meleklerime

"Bence Dünyanin Yedi Harikasi : 1) görmek 2) duymak 3) dokunmak 4) tatmak 5) hissetmek 6) gülmek 7) ve sevmek... Görmekten, duymaktan, dokunmaktan, tatmaktan, hissetmekten, gülmekten ve sevmekten mahrum olmayacaginiz bir yasam dilerim...
  3. Meleğimsin....

Meleğimsin....

Susma ,,, ne olurr susma yine ! Bir gece yine çaldır telefonumu bizim şarkımızla duyar duymaz uyanırım ,,, bilirsin ! Ama aramazsın ,,, iyi bilirim ! Neydi yine yanlışımız ? yarım bırakmamızın , yine yok oluşumuzun nedeni neydi ? Bendim... Senin için senden geçtim Belki de zamansız açtım içimi açmasaydım sürerdi bu ilişki,,, Yüreğim şeffaftı aklımsa deli Ben geldim sen kaçtın hep bana...
  4. Paylaşımcı Melek olmak ister misiniz ?

Paylaşımcı Melek olmak ister misiniz ?

Sitemizde paylaşımda bulunmak, konularınızı açmak, açtığınız konularda sitemiz üzerinden resim yüklemek ister misiniz ? O halde sizde paylaşımcı melek grubuna katılın. Bu gruba katılan arkadaşlarımızın açtıkları konuları kendilerine göre mutlak suretle yorumlamaları ve konularında mutlaka kendi yorumlarını bulundurmaları gerekmektedir. Bir nevi yetkili duruma geliyorsunuz. İsteyenler bu...
  5. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş