gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

paylaşmak seninle güzel....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Hiç bir insanı unutmak, bir insandan vazgeçmek, Bir insanı hayatından sonsuza kadar çıkartmak zorunda kaldın mı..? Hani ölmüş gibi, hani uzatsan da elini tutamayacağını bilmek gibi...

Her an kapından içeri gülümseyerek gireceğini bekleyip ama aslında,hiç gelmeyeceğini bilmen gibi...
    Ne zor şey değil mi ölmediğini bilmek, Ama ölmüş gibi ulaşılmaz olması artık o insanın sana...

Ne kadar katlanılmaz bir gerçek değil mi, sen hala bu kadar sevgili iken...?

Özlemek, bu kadar özlemek, etini kemiğini yakarcasına özlemek..

Çok kötü değil mi?

Bu kadar özleyip onu görememek, ona dokunamamak onu işitememek...
    Artık sonunun "di" li hali değil mi?

Biliyorsun değil mi? Ne kadar umutsuz bir
    arayıştır o, Kalabalık caddelerde
    geçen binlerce yüze bakmak...

Belki bir kez daha görebilmek için o yüzü..
    Belki biraz önce geçti bu kaldırımdan diye düşünmek.
    Belki şu an arkamda yürüyen insanların içinde bir yerde demek.
    Belki şu an üzerimdedir gözleri diye paranoyalar yaşamak ne zordur
    Değil mi?

Ne kadar eritir insanı fark etmeden.
    Sen de biliyorsun değil mi bunları?
    Bir sinema koltuğunda sende iki kişi gibi oturdun mu hiç?

Hiç iki kişi gibi zevk aldın mı bir konserden yalnız başına.
    Güzel bir cafe,keşfettiğinde,
    Güzel bir film seyrettiğinde,
    Güzel bir şarkı dinlediğinde, güzellikleri oranında eksik kaldıklarını
    hissettin mi?
    Paylaşamadığın için onunla.

Hiç iki kişilik beyninle yarım insan olabildin mi?
    Baktığında aynada yüzünün yarısını gördüğün oldu mu hiç?
    Sana hayatındaki en büyük yoksunluğu yaşatandan Nefret edemediğin..Oldu mu hiç?

Gözünün içine baka baka,kolunu bacağını kesen bir insanın yüzüne,
    Sevgi dolu bir gülümseme ile bakabildiğin zamanlar oldu mu hiç?
    Hayatta inandığın bütün değerleri alt üst eden birisine aşk şiirleri..Yazabildin mi?

Onu içinde korumanın..seni yok etmek olduğu zamanlara,FEDA OLDUN MU HİÇ "....

Seviyorum Sevmenin Acı Vermesini Her Sevenin Sevilmediğini Bile Bile.Ama Yınede Bir Umut Taşıyorum SEVEN SEVİLİR Diye.!!

ozgurdunya.net
    (alıntısıdır)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: paylaşmak seninle güzel....
    ellerine sağlık çok güzeldi gerçekten

paylaşmak seninle güzel.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşmak

Paylaşmak

Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.
  2. Hayatı seninle paylaşmak çok güzel aşkım 4. yılımız kutlu olsun 01/11/2004

Hayatı seninle paylaşmak çok güzel aşkım 4. yılımız kutlu olsun 01/11/2004

hayatı seninle paylaşmak 1yılımız kutlu olsun aşkım 1 yılımız kutlu olsun aşkım 1yılımız sevgilim birinci yılımız sevgilim Bugüne kadar hep sevdiğimi ve sevildiğimi düşündüm ama yanılmışım. Gerçek sevgiyi şimdi en güzelşekilde tadıyorum. Sevgi dediğin tertemiz, lekesiz, bazen denizde ki dalga gibi hırçın ve güçlü bazen ise bir küçük çocuğun gülümsemesi kadar saf olması lazım. yeri...
  3. Sen En Güzel Derdimsin

Sen En Güzel Derdimsin

en güzel derdimsin "Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin Bende Git Desemde Gitme" "Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur Sakın Sakın Gitme" Çekil Git Artık Düşlerimden, Bıkıp Usanmadın mı Benden Artık ? Gözlerimden, Yüreğimden, İçimden, ...Ve Varolan Her Şeyimden,...
  4. Paylaşmak yaşamaktır..

Paylaşmak yaşamaktır..

PAYLAŞMAK YAŞAMAKTIR.. Şöyle bir şairlerimize yazarlarımıza baktığımızda Genelde coğunluğu erkekler yazıyor. Sizce…? Erkekler daha mı duygulu ,dahamı romantik oluyorlar Yoksa ..? Yaşamadıkları dışa vuramadıkları duygularını kaleme almak Daha mı kolay oluyor dersiniz.. Ve tabiki Erkeklerde okuma oaranıda bir o kadar daha düşük oluyor Yani okumayı sevmiyorlar Neden..?? Hissettiklerini...
  5. Seninle olmanın en güzel yanı...

Seninle olmanın en güzel yanı...

SENİNLE OLMANIN EN GÜZEL YANI Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun? Aynı şeyleri...

Sayfayı Paylaş