gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşmak

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.

Paylaşmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

SANATÇI ADI: Linet ALBÜM ADI: Paylaşmak İstiyorum ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Kim Özler 02- Yüreğim 03- O Kim Oluyor 04- Çilekeş 05- Derbeder 06- Aşkı Paylaşmak İstiyorum 07- Aşk Ordusu 08- Can Bildim 09- İhanet 10- Aslan Gibi 11- Derbeder (Remix)
  2. AŞK PAYLAŞMAKTIR....ama.....

AŞK PAYLAŞMAKTIR....ama.....

Aşk paylaşımdır....Birlikteliklere renk katar paylaşımlar...Hayatı paylaşmak...Daha ötesi yok.Ama...... Soğuk bir kış akşamı, McDonalds''ın kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmişler, bir masaya oturmuşlar.Derken amca, kasaya gidip 1 hamburger,1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış.Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye Bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş,sonra bütün...
  3. Paylaşmak yaşamaktır..

Paylaşmak yaşamaktır..

PAYLAŞMAK YAŞAMAKTIR.. Şöyle bir şairlerimize yazarlarımıza baktığımızda Genelde coğunluğu erkekler yazıyor. Sizce…? Erkekler daha mı duygulu ,dahamı romantik oluyorlar Yoksa ..? Yaşamadıkları dışa vuramadıkları duygularını kaleme almak Daha mı kolay oluyor dersiniz.. Ve tabiki Erkeklerde okuma oaranıda bir o kadar daha düşük oluyor Yani okumayı sevmiyorlar Neden..?? Hissettiklerini...
  4. Çocuk ve Paylaşmak

Çocuk ve Paylaşmak

çocuk ve paylaşmak, ne yapmalıyız, nasıl davranılmalı, ne tepki vermeliyiz, çocuğa paylaşmayı öğretmek için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bebek emeklemeye ve yürümeye başlamakla birlikte kendini ve çevreyi daha iyi keşfetme fırsatını yakalar. Kendini keşfederken, kendini ve kendine ait olanları tanımlama ihtiyacı içindedir. “Ben” ve “Benim” kelimeleri yavaş yavaş en sık kullandığı...

Sayfayı Paylaş