gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

metrobüs seferleri, metrobüs anadolu yakası, 17 kasım pazar metrobüs
    İstanbul'da yaşayan meleklerimize önemli bir hatırlatmamız olacak. Yarın gerçekleşecek olan maraton koşusu sebebiyle Boğaziçi köprüsü trafiğe kapalı olacak ve dolayısıyla Anadolu yakası metrobüs seferleri yapılamayacak.

metrobüs.jpeg

Pazar Günü Anadolu Yakasında Metrobüs Çalışmayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

coşkun sabah günlerden bir pazardı günlerden bir pazardı coşkun sabah pazar günü 2008 Günlerden bir pazardı ayrılıp gittin Ne bir haber bıraktın ne veda ettin Son defa sarılmadan nasıl terkettin Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Andıkça ben o günü ölesim gelir Kaçıpta bu yerlerden gidesim gelir Sen yoksun hayatıma küsesim gelir Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Gözlerim yaş dolar her pazar günü...
  2. Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

fatih kuaför ümraniye ümraniye fatih kuaför ümraniyedeki kuaförler iletişim ehli Ümraniye'de oturuyorum her saçımı boyattığımda mahvettiler saçımı artık benimde gideceğim iyi bir kuaför olsun istiyorum saçım deneme tahtası gibi bir türlü istediğim rengi tutturamıyolar ama boyatmakta istiyorum yine ama nereye gidicem yardım edin kızlar eşimden boya parasını kopardım ama kuaför yok bulamıyorum...
  3. Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

avrasya maratonu nezaman saat kaçta avrasya maratonu nerede bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ülkemizde Bir çok Kutlama Yapılıyor melekler. Hıdırellez, bayramlar vs. Hersene Yapılan Avrasya Maratonu Bu sene Yine Yapılacak Herkesin katılmasını Tavsiye ederim :) eşim çalıştığı için ben de yanıma arkadaş arıyorum bulabilirsem bende gidicem :D:D bakalım Pazar Günü Hangi yollar kapalı olcakmış...
  4. 2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen

2013te istanbul anadolu yakasında tüp bebek yaptıran arkadaşlar..tavsiye lütfen

arkadaşlar bu sitede yeniyim ve bu sene tüp bebek tedavisi yaptıran yada şu anda tedavi görenlerin tavsiyelerini bekliyorum..istanbul anadolu yakasında özellikle...
  5. Pazar Günü İstanbul'a Yağmur Geliyor!

Pazar Günü İstanbul'a Yağmur Geliyor!

istanbul hava durumu, istanbula ne zaman yağmur yağacak, istanbul hava Sevgili melekler, uzun süredir İstanbul'da yaşanması muhtemel su sıkıntısı sebebiyle endişe duyan vatandaşa iyi haber meteorolojiden geldi: "Pazar günü İstanbul'a yağmur geliyor!" İstanbul barajlarında son 10 yılın susuzluk rekoru kırıldı, barajlardaki doluluk oranı ise yüzde 30,34'e geriledi. Ancak...

Sayfayı Paylaş