gebe
  1. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0

Pazar Günü Vazgeçilmez Menümüz Balık

Konu, 'Deniz Ürünleri' kısmında esennruzgar tarafından paylaşıldı.

tavada balık nasıl yapılır tavada kefal nasıl yapılır pazar günü vazgeçilmezimiz balık keyfimiz tabiki. haftaiçi yapmak çok zor oluyor işten çıkıp eve gelince insan pek böyle şeylerle uğraşamıyor nedense normalde balığı çok sevmesemde haftasonları tüketiyoruz omega açısından zengin olan balığın faydalarını düşünerek yiyorum işte :) yine iyi balıkçımıza gidiyoruz ve balığımızı alıp temizletiyoruz eve gelip güzelce yıkıyoruz ve unlayıp kızgın yağda kızartıyoruz.

Pazar Günü Vazgeçilmez Menümüz Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

Coşkun Sabah - Bir Pazar Günü

coşkun sabah günlerden bir pazardı günlerden bir pazardı coşkun sabah pazar günü 2008 Günlerden bir pazardı ayrılıp gittin Ne bir haber bıraktın ne veda ettin Son defa sarılmadan nasıl terkettin Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Andıkça ben o günü ölesim gelir Kaçıpta bu yerlerden gidesim gelir Sen yoksun hayatıma küsesim gelir Yüreğim kan ağlar her Pazar günü Gözlerim yaş dolar her pazar günü...
  2. Vazgeçilmez Bir Besin Kaynağı.....BALIK

Vazgeçilmez Bir Besin Kaynağı.....BALIK

balık ürünleri hayvansal ürünler Balığın faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok... Üstelik, artık yılın her günü sofralarımıza konuk olan bu lezzetli ve sağlıklı besini ne kadar tanıyoruz? Uzmanlar, balık etinin yüksek oranda kalsiyum, demir ve fosforla birlikte Omega-3 içerdiğini; bu asidin ise et, süt, peynir gibi diğer hayvansal gıdalarda olmadığını belirtiyor. Omega-3 kandaki...
  3. Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

Pazar Günü Avrasyo Maratonuna Davetlisiniz?

avrasya maratonu nezaman saat kaçta avrasya maratonu nerede bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ülkemizde Bir çok Kutlama Yapılıyor melekler. Hıdırellez, bayramlar vs. Hersene Yapılan Avrasya Maratonu Bu sene Yine Yapılacak Herkesin katılmasını Tavsiye ederim :) eşim çalıştığı için ben de yanıma arkadaş arıyorum bulabilirsem bende gidicem :D:D bakalım Pazar Günü Hangi yollar kapalı olcakmış...
  4. Balık menüm (resimli anlatımlı)

Balık menüm (resimli anlatımlı)

Bu konu; balık menüsü hakkında bilgi vermektedir. Meleklerime biraz da kendi menümü sunmak istiyorum. Eşim Karadenizli olduğu için balık soframızın vazgeçilmez öğünlerinden. Tabi balık olunca yanına neler olur diye düşünmüyorum artık. Oluşturduğum bu menü çok beğenildi. Balıklarımızı daha çok fırında pişiriyoruz böylelikle daha hafif oluyor. Balık menüsünde yeşil salata vazgeçilmezdir ancak...
  5. Pazar Günü İstanbul'a Yağmur Geliyor!

Pazar Günü İstanbul'a Yağmur Geliyor!

istanbul hava durumu, istanbula ne zaman yağmur yağacak, istanbul hava Sevgili melekler, uzun süredir İstanbul'da yaşanması muhtemel su sıkıntısı sebebiyle endişe duyan vatandaşa iyi haber meteorolojiden geldi: "Pazar günü İstanbul'a yağmur geliyor!" İstanbul barajlarında son 10 yılın susuzluk rekoru kırıldı, barajlardaki doluluk oranı ise yüzde 30,34'e geriledi. Ancak...

Sayfayı Paylaş