gebe
  1. selena gomez

selena gomez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

pazartesi başlayıp salı biten diyetler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında selena gomez tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar biz hanımlar hep pazartesi diyete başlayıp salı günü bozarız neden bu kadar irademiz zayıf bilen varmı ayrıca ben evde nasıl kolay zayıflanır bunun formülünü bilenlerden tavsiye istiyorum pilates yapıyorum vücudum sıkılaşmaya başladı ama istediğim kiloya ulaşamıyorum bir türlü bu konuda bana ve benim gibi bu dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim sevgiler:shootout:

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadasim yesil cay icerek haftada 2 kilo veriyor..tatmin eder mi bilmiyorum ama bence iyi ya..hem birden kilo veren kisiler o kilolari cok hizli bir sekildegeriye alabiliyor.. Pilates dedinde canim..hamileler icin uygun mudur acaba bilgin var mi?..
    Sana kolay gelsin diyorum bitanem kilo derdi zordur ;)

pazartesi başlayıp salı biten diyetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Pazartesi

Pazartesi

İyi kalpli, candan bir kadın yakını veya olacak işin Pazartesi olacağına işaret eder.
  3. Hakan Peker - Salına Salına

Hakan Peker - Salına Salına

Yanlış anlama sakın Nerede gördün Ne zaman sevdin beni Pardon tanıyamadım Hangi bahardı Ne zamandı Düşme benim peşime Her peşime düşen Birşeyler aldı benden Git hadi işine Her aşığım diyen hep masaldı Gecemi gündüzümü Karıştırır oldum Kim anlar şu halimden Delimisin derdin ne Derdin ne benimle Benim derdim kendimle Salına salına Gelme yanıma Daha kimsin nesin Anlayamadım Hele yüzünü gözünü Aç...
  4. etkileyici başlayıp masum bitiyo..

etkileyici başlayıp masum bitiyo..

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti.. Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!! DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA...
  5. Harika bi diyet programı

Harika bi diyet programı

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...

Sayfayı Paylaş