gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

MSN otomatik açılmasın Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

Bilgisayarınızı açınca, msn programı otomatik açılmasın mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü biz bu yazımızda msn otomatik açılmasın diyen tüm arkadaşlarımız için ilgili bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler:)

Windwos’unuzu yeniden başlattığınız zaman, MSN Messenger veya Live Messenger’ınızın otomatik olarak başlamamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için çok küçük bir ayar var.

MSN Messenger veya Windows Live Messenger’da Araçlar -> Seçenekler -> Genel Bölümüne girin. Burada, Windows’da oturum açtığımda Windows Live Messenger’ı otomatik olarak çalıştır” seçeneğinin işaretini kaldırın.

Pc açılınca MSN otomatik açılmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pc Böyle Açılsa Ne Yapardınız

Pc Böyle Açılsa Ne Yapardınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Otomatİk Msn Resİm Değiştiren proğram

Otomatİk Msn Resİm Değiştiren proğram

msn resim değiştirme msn otomatik resim değiştirme programı Bu programla msnde ki resminizi istediğiniz zaman aralıklarında değiştirebilirsiniz.. atıyorum 15 resim koydunuz 10 sn ara ile ayarlıyorsunuz...10 sn de bir o seçtiğiniz resimleriniz slayt olarak değişiyor... artı program türkçe.. işinizi kolayca görüceksiniz... http://www.msnpd.org/Install%20MPD.exe
  3. Keşke pc böyle açılsa...

Keşke pc böyle açılsa...

:D:D:D:D:D:D:D alıntı
  4. Msn Plus Otomatik Cevap

Msn Plus Otomatik Cevap

Msn Plus Otomatik Cevap nasıl kullanılır lütfen bu konuda yardımcı olun bana
  5. Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın

Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın

Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın istiyorum ama bunu nasıl yapacam nerden engelliyecem bilmiyorum lütfen yardım edin kızlar!

Sayfayı Paylaş