gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

pc başında fazla kalmamın sonu

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

pc başında fazla kalmamın sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumda Fazla Takilirsan Sonun

Forumda Fazla Takilirsan Sonun

Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et... -yoklama kağıdına imzamı atıyorum yine uyarı lütfen imzanızı altı karakterden fazla atmayınız -ben:anneee yemek çok güzel olmuş ellerine sağlık diyecem ama teşekkür butonu nerde acaba annem: ? Birine bir şey...
  2. pc başından kalkmayanların sonu

pc başından kalkmayanların sonu

ay yakında bende böyle olabilirim :hhh:
  3. Fazla Merakın Sonu

Fazla Merakın Sonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. baştan sona çizim aşamaları

baştan sona çizim aşamaları

papağan çizimi İlk Aşama İkinci Aşama Son Aşama Bitmiş Hali
  5. Eşimm pc başında çoook fazla duruyor

Eşimm pc başında çoook fazla duruyor

MERHABALAR eşim bn evlendıqımden berı last chaos dıye bır oyun var onlıne vaktınle bnde oynamıstım 1 yıl kadar ama sıkıldım bıraktım bn artık çarlarımıda verdım baskalarına fakat esım sabah 10 da kalksa bıle gece 2 lere 3lere kadar hep pc basında bazen bnle ılgılenmıyor o orda oyunla takılıor kapat artık bıktım oyundan desem bıle hemen kavga cıkartıyor hemde buyuk kavgalar acaba bırseymı...

Sayfayı Paylaş