gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

PC için N-gage emulatörü

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

PC için N-gage emulatörü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep Telefonları İçin gerekli olan pc programları

Cep Telefonları İçin gerekli olan pc programları

samsung star wifi zero assumption digital image recovery uygulamsını kullanarak hafıza kartından yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarbilirsiniz.ayrıca formatlanan kartlardaki kartlarıda geri getirebiliyor.compactflash,secura digital,smart media,memory stick gibi hafıza kartlarının yanı sıra usb parmak bellekri de destekliyor.... DOWNLOAD
  2. Nine

Nine

Temiz yüzlü, sevimli nine görmek hayırlı ve sevinçli habere, iman güzelliğine delalet eder.Rüyada nine görmek, rüyaların en hayırlılarından biridir. Büyük bir neşe, sağlık ve varlık kaynağı olarak yorumlanır. Rüyasında nine görmek, çok iyidir. Her zaman iyiye yorulur.. Büyük bir mutluluk, sağlık ve zenginlik demektir. Rüyada nine görmek çok hayirlidir. Nese, saglik, mutluluk ve sevinçle...
  3. banlanmış pc

banlanmış pc

şimdiki görcekleriniz banlanmıs bir pcnin resimidir eger yanınızda cocuk varsa şiddetle dısarı cıkması rica olunur - - - - - - - - - -
  4. " İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

" İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

İçinden söyle sesiz sesiz içinden Kimseler duymasın hatta sen bile Öyle derin derin içinden...... İçinde söyle İyiki Doğdun Aşkım diye...... Ben bile duyamayayım işte aynen böyle.... Sesizliğini gerçek sanayım alınayım kırılayım.... Hatta esen rüzgarın fısıltısına kanayım bir an irkilip yanılayım Ara ara telefonuma bakayım bir umut işte ya çalarsa diye ben baktıkça çalmaski bu telefon.... Sen...
  5. pc alıskanlıkları

pc alıskanlıkları

evet melekler sizde de var mı pc alışkanlığıııı BİLGİSAYAR ANKETİ 1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. Internet erişimi olmadığı icin annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti çekip "Hayır, bilgisayar yatağa giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar...

Sayfayı Paylaş