gebe
  1. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

pco

Konu, 'Çöplük' kısmında ilkimefsa tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlis hatirlamiyorsam PCO hormon bozukluguyla ilgili bir hastalikdi. Kadinlarin Yumrutaliklarini etkileyip ilerki yaslarda cocuk sahibi olmayi da zorlastiriyor.

3. güllüper

güllüper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hormonel değilde yumurtalık etrafında oluşan overlere deniliyor.bende bir pco hastasıyım.6 sene sonra bir çocuğum oldu

4. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
pco konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polikistik Over (PCO) ve Polikistik Over Sendromu (PCOS)’li kadınlar ne yapmalı?

Polikistik Over (PCO) ve Polikistik Over Sendromu (PCOS)’li kadınlar ne yapmalı?

pcos bitkisel tedavi polikistik over bitkisel tedavi polikistik over sendromu pcos ve hamilelik gebelik PCOS’li kadınlar hormonal yönden farklı oldukları için en çok ilaçla tedaviden fayda görürler. Zaten en çok kısırlık sebebi aylık yumurta gelişmesinin olmayışıdır. İlaçla yumurtalık uyarısı genellikle yumurta gelişmesi ve iyi bir gebelik şansı ile sonuçlanır. Fakat bu tip kadınlarda...
  2. Polikistik Over PCO Diyeti nasıl yapılır?

Polikistik Over PCO Diyeti nasıl yapılır?

Günümüzde, neredeyse bütün dіyet uzmanları аrtık уağları, eti уasaklıуоr; hem de balık yenilmemeѕini tavsiye ediyorlar. Halbuki yağlar, beslenme açısından çok fazla öneme sahiptir.Başta “A,D,E,K” vitaminleri, beѕinlerde уağ olmadığında bağırsaklardan еmilеmеz. Ancak, zеytinyağı dışındakі “sıvı уağlar” ve “mаrgаrin” kullanmamalıdır. Kızartma yerine “ızgara” ve doymuş yağlar dan tereуağı terсih...
  3. Pconun derecelerimi var

Pconun derecelerimi var

Arkadaşlar 11 yıllık evliyim. 7 yaşında kızım var. Kendimi bildim bileli adet düzensizliği yaşıyorum kızıma korunmadığım ilk ay gebe kaldım. Kızımdan 2 sene evvelde ilk korunmayı bıraktığım anda gebe kaldım. Ama düşük oldu. Sonra kızıma gebe kaldım. Şimdi ikinci bebeğimi istiyorum fakat eşim diyabetli oldu bu zaman zarfında cinsel sorunlar yaşıyoruz. Doktora gittim dok pco lusun dedi ama ben...

Sayfayı Paylaş