gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

peçeteden rüzgar gülü yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rüzgar gülü yapılışı rüzgar gülünün yapılışı gülü oyunları rüzgargülü gülünün yapılış şekli 1- Peçeteyi açın ve her köşeyi ortaya doğru kapatın. Daha küçük bir kare oluşacak. 2- Aynı karenin köşelerini yine ortaya doğru kapatın. Bu kez daha da küçük bir kare olusacak.
    3- Kareyi dikkatlice ters çevirin. Yine köşelerini ortaya doğru kapatın. Kare iyice küçülmüş olacak.
    4- Şimdi tam köşelerin altına gelen yerdeki kapakları yukarı doğru çekin. Bunlar yaprak gibi yukarı kalkıyor. Düz kenarların altındaki kapakları acınca resimdeki minik üçgenler ortaya çıkıyor.

....

peçeteden rüzgar gülü yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Rüzgar Gülü

Teoman - Rüzgar Gülü

Kır evinin verandasında bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan yada hala düşüyorsan Bir yaz günü Bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü Rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın...
  2. Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

Teoman - Rüzgar Gülü - TAB (versiyon 1) melişlerim

rüzgar gülü tab teoman rüzgar gülü tab E--------------1-0----------------------| B---------1-----------------------------| G---2---2---3------2-0------------------| x2 D----------------------3--2h3p2h3--2~---| A---------------------------------------| E---------------------------------------| E---------------------|--------------------------...
  3. Peçeteden gül yapmak

Peçeteden gül yapmak

peçeteden gül yapımı peçeteden gül yapımı - peçete süsleri - peçeteleri süslemek
  4. Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi Resimli yapılışı

Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi Resimli yapılışı

Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bir arkadaşımın arkadaşında yediğim Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifini sizden biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi için şimdiden çok tşk ederim.
  5. İğne Oyasında Gül Yapılışı Sizlerle

İğne Oyasında Gül Yapılışı Sizlerle

iğne oyası gül yapılışı iğne oyası modelleri iğne oyası yapılışı Hemen hemen hepimizin çeyiz sandıklarında ve yatak odalarımızın çekmecelerinde bulunan iğne oyası modelleri her zaman için modası geçmeyen yaz modelleri arasında baş sırayı almaya devam ediyor. İğne oyası modellerinde en çok tercih edilen gül modelinin nasıl yapıldığını merak eden hünerli hanımlar için sizlere gül yapılışını...

Sayfayı Paylaş