gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peches Melba (Peşmelba) Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Peches Melba (Peşmelba) Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Peches Melba (Peşmelba) Tarifini yazmanızı rica ediyorum mümkünse.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peches Melba (Peşmelba) Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Peches Melba (Peşmelba) yapılışı

Resimli Peches Melba (Peşmelba) yapılışı

Resimli Peches Melba (Peşmelba) Peches Melba (Peşmelba) Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere damaklarda tat bırakacak olan Peches Melba (Peşmelba) tarifini aktarıyoruz. Malzemeler 2 yarım konserve şeftali 100 gr dondurulmuş vişne 4 kaşık pudra şekeri 2 kaşık vişne likörü 2 top kaymaklı dondurma 3 kaşık file badem Yapılışı Vişnelerin buzunu çözdürdükten sonra...
  2. Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli

Sütlü Kabak Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok yardımcı olursunuz bana kızlar şimdiden tarif için tşklerimi sunuyorum.
  3. Sütlü Zerde Tarifi Resimli

Sütlü Zerde Tarifi Resimli

Sütlü Zerde Tarifi Resimli yapılışını yazın kızlar çok merak ediyorum ben bu Sütlü Zerdeyi :)
  4. Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum sizden hanımlar. Ama lütfen detaylı ve açıklamalı yazın ki ilk defa da yapabileyim tarifi :)
  5. Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli

Kaymaklı Kaygana Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden Kaymaklı Kaygana Tarifini yazmanız için yazıyor ve şimdiden tşklerimi iletiyorum. İyi günler:)

Sayfayı Paylaş