gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pehli tarifi resimli var ise iyi olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Patlıcana bayılıyorum arkadaşlarım özellikle patlıcan sarımsak ikilisine bitiyorum. Patlıcandan yapılan ve benimde yeni duyduğum Pehli ymeği tarifini arıyorum. Bilenler bu yemeğin yapılışını anlatırlarsa memnun olurum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Pehli Tokat-Amasya çevresinde bilinen ve yapılan bir muhteşem lezzettir.Bu tarif için forumumuzda bulunan Amasya Usulü Patlıcan Pehli Tarifi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

pehli tarifi resimli var ise iyi olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu İsim Neyiniz Olur?

Bu İsim Neyiniz Olur?

arkadaşlar oyun şu şekilde... ben bir isim yazacağım benden sonraki kişi bu ismin neyi olduğunu veya nerden tanıdığını yazıcak ok :bump2: evet ben başlıorum: ZEYNEP
  2. Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Tatlı Sandviç tarifi resimli olursa iyi olur.

Ramazan ayında ben acayip tatlı yiyorum ya melekler, bir yerden duydum ama tarifi yok bende Tatlı sandeviç tarifi varmı resimli de olur resimsizde hiç farketmiyor tarifi verin yeterli.
  3. Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı

Mandalina kompostosu tarifi resimli yada resimsiz var mı

Arkadaşlarım mandalina hoşafı diye bişey varmış bununda kompostosu yapılıyormuş, tam olarak nasıl yapılıyor malzemeler neler arkadaşlarım. Gerçi yaz ama yinede bilmek istiyorum
  4. Karidesli Pilav Tarifi Resimli varsa sevinirim

Karidesli Pilav Tarifi Resimli varsa sevinirim

Merhaba kızlar Karidesli Pilav Tarifi Resimli tarif olursa sevinirim :) Nasıl yapılıyor bu Karidesli Pilav lütfen tarif :)
  5. Gül Tatlısını sevenlere iyi bir tarif var burada

Gül Tatlısını sevenlere iyi bir tarif var burada

Gül Tatlısı GÜL TATLISI : Malzemeler: 100 gram margarin 2 yumurta Yarım sb sıvıyağ Yarım sb yoğurt 1 sb irmik 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu Aldığı kadar un ( Hamurun kıvamı yumuşak olacak.) Şerbeti : 3,5 sb şeker 4 sb su Hazırlanması:Finduk Hamur açıldıktan sonra çay bardağı ile kesilir. Ortaya çıkan yuvarlaklar şekildeki gibi yan yana...

Sayfayı Paylaş