gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peker Açıkalın hakkında son haberler!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

peker açıkalın, son haberler, sağlık durumu, son dakika haberleri, okul müdürü,

Peker Açıkalın, kızının okulu önünde bir trafik polisi ile kavga etti ve bu kavganın sonucunda ise kriz geçirerek komaya girdi. Akıllarda hep "o polis Peker'i dövdümü darbe olayı yaşandı mı?" sorusu var. Zira Okul müdürü bu soruya bir açıklama getirmiş Melek'ler. İşte o haber!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada Özel Modafen İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Durak'ın ifadesi alındı

Mehmet Durak ifadesinde şunları söyledi:

"Peker Açıkalın kızının gideceği Paris gezisini konuşmak için yanıma gelmişti. Odada oturup okul gezisi ile ilgili konuşuyorduk. Bu sırada "araba çekiliyor" bağırışmaları üzerine ne olduğunu anlamak için okulun önüne çıktım. Okul önünde mavi renkli bir araç vardı. Polis memuruna ne olduğunu sorduğumda, otomobille ilgili bir sorun olduğunu, aracı kaldıracaklarını beyan etti.

AÇIKALIN'IN DOKTORU: YAŞAMASI MUCİZE!

Ben otomobilin bir veliye ait olduğunu öğrenciyi alıp çıkacağını beyan ettim. Ancak polis memuru otomobilin daha önce problemli bir yerde park halinde olduğunu aracın o anda durduğu yerin ikinci yeri olduğunu bana beyan etti. Konuşmamız bununla kaldı. Kendisi görevine devam ettiği esnada Peker Açıkalın hızlıca polis memurunun yanına gitti. Peker Açıkalın polis memurunun yanına heyecanlı bir şekilde gitti ve yüksek sesle konuşmaya başladı. Konuşması esnasında ’Artismisin, artistik yapma?’ gibi sözler duydum. Ancak o anda bu kelimeleri polis mi söyledi yoksa Peker Açıkalın mı söyledi anlayamadım.

"DÜŞME VE SENDELEME SÖZ KONUSU DEĞİL"

Polis memuru Peker Açıklanı’ın görevini engellesine son vermek amacıyla gayet normal bir şekilde eliyle kenara çekilmesi yönünde, kesinlikle darbe, vurma, herhangi bir kasıt oluşturmayacak şekilde uyarıda bulundu. Herhangi bir darbe almadığı içinde kesinlikle bir düşme, sendeleme olmadı. Bundan sonra Peker Açıkalın okula doğru yöneldi. İşaret parmağını polis memuruna sallayarak ’Ben sana gösteririm’ diye yüksek sesle bağırdı. Bu sırada diğer elini de kalbinin üstüne koyduğunu gördüm. Polis memurunun kesinlikle ne bana, ne de Peker Açıklan’a herhangi bir şekilde bir saygısızlığını ve hakaretini, darbesini görmedim duymadım. Ben Peker Açıkalın’ın daha önce açık kalp ameliyatı olduğunu bildiğim için kendisinin koluna girdim.

"KALBİNİ TUTTU, 'MEHMET HOCA KÖTÜYÜM' DEDİ"

Peker Açıkalın bana ’Mehmet hoca kötüyüm’ dedi. Sandalyeye oturttum. Okulda bulunan eczacıya haber vererek ambulans çağırmasını istedim. Peker Açıkalın’ın durumunun kötüye gitmesi üzerine okulumuzun kurucusu Fatih Kamberoğlu’na aracına bindirerek hastaneye gönderdim. Polislerin ambulansı engellediğini görmedim, ambulans da görmedim. Ancak yoğun trafik olduğunu gördüğüm için Peker Açıkalın’ı özel otomobille hastaneye gönderdim."

DHA

Peker Açıkalın hakkında son haberler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peker Açıkalın Öldü mü

Peker Açıkalın Öldü mü

peker açıkalın öldü mü peker açıkalın öldü shakira mü peker açıkalın öldümü, sağlık durumu, hastane görüntüleri, son durumu, nedir, durumu nasıl Ünlü oyuncu Peker Açıkalın, fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Sanatçının bir kaç kez duran kalbinin, elektroşokla çalıştırıldığı öğrenildi. Kadıköy Şifa Sağlık Grubu'ndan yapılan yazılı açıklamada, Açıkalın'ın bir tartışma sonrası fenalaşıp düştüğü...
  2. Peker Açıkalın Hakkında Bilgiler

Peker Açıkalın Hakkında Bilgiler

peker açıkalının hayatı, biografisi, kısaca hayatı, resimleri Biraz önce aldığımı habere göre, usta sanatçının kalbi durmuş ve elektroşok ile hayata tutunmuş, halâ durumunun ciddiyetini koruduğu gelen haberler arasında meleklerim. Umarız hayata 4 elle sarılır ve aramıza döner. PEKER AÇIKALIN HAKKINDA BİLGİLER 24 Kasım 1969 yılında Istanbul'da doğdu. Türk Sinema ve Tiyatro oyuncusudur....
  3. Peker Akıçkalın son haberleri

Peker Akıçkalın son haberleri

peker açıkalın son haberleri, yeni haberlere göre peker hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günler de kızının okulu önünde bir trafik polisi ile tartıştıktan sonra kalp krizi geçiren Peker Açıkalın'dan son haberleri aktarıyoruz sizlere Melek'ler. Kalp krizi geçirdiği için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan sanatçı Peker Açıkalın'ın...
  4. Peker Açıkalın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Peker Açıkalın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Peker Açıkalın Kimdir Peker Açıkalın Kimdir Biyografisi Sevgili melekler, ekranlarda en son Yahşi Cazibe adlı komedi dizisinde izlediğimiz Peker Açıkalın hayatı hakkında sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle.. :) Peker Açıkalın 1 Mart 1963 Kars doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusudur. Peker Açıkalın İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Peker Açıkalın Mezun olduktan...
  5. Peker Açıkalın Gözaltına Alındı!

Peker Açıkalın Gözaltına Alındı!

peker açıkalın, peker açıkalın haberleri, peker açıkalın hakkında Sevgili melekler, iddiaya göre oyuncu Peker Açıkalın Ortaca'da kiraladığı aracın ve yediği yemeğin parasını ödemeyince karakolluk oldu, gözaltına alındı. İddialara göre, geçtiğimiz hafta içinde Ortaca ve Dalyan'a gelen Peker Açıkalın, araç kiraladı. Araçta hasara yol açan ünlü sanatçı, araç hasarını ve kiralama ücretini...

Sayfayı Paylaş