gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peker Açıkalın'ı hastanelik eden kavga neydi?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

peker açıkalının hayatı, haberleri, sağlık durumu, kavgası

Ekranların sevilen ve güldüren başarılı oyuncularından biri olan Peker Açıkalın'ın, sağlık durumu ne yazık ki hala hayati tehlikesi sürdürüyor Melek'lerim.

Söylenenlere göre Peker'i hastanelik eden büyük bir kavga olmuş ve kavga sonrasında fenalaşmış Peker Açıkalın. Peki o kavga neydi, nasıl oldu, kimler vardı; buyrun öğrenelim Melek'lerim.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Kadıköy Şifa Hastanesi'ne oradan da Koşuyolu Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılan sanatçı Peker Açıkalın'a anjiyo yapıldı

Bir tartışma sırasında fenalaşıp hastaneye kaldırılan Peker Açıkalın'ın yanında bulunan arkadaşı Birol Gül, ünlü sanatçının ziyarete gittiği kızının okul müdürünün aracını çeken polis memuru ile tartıştıktan sonra fenalaştığını söyledi.

Peker Açıkalın, şarkıcı Niran Ünsal ile birlikteliğinden olan kızı Şeker’i almak için dün 15.00’te İstanbul Moda Fen İlköğretim Okulu’na gitti.

Peker Açıkalın, okul müdürü Mehmet Durak’ın odasında otururken müstahdem velilerden birinin kapıya park ettiği otomobili trafik polislerinin çektiği haberini getirdi.

'ARTİST MİSİN SEN?'

Mehmet Durak ile Peker Açıkalın dışarı çıkıp polise aracı çekmemesi için ricada bulundu. Mehmet Durak şunları söyledi: “Peker Açıkalın polise, ‘Cezayı kesin ama aracı çekmeyin. Veli çocuğuyla ortada kalmasın’ dedi. Polis, Peker Bey’e ‘Artist misin sen?’ diye çıkışınca tartışma başladı.

Bu sırada polisin ittiği Peker Açıkalın yere düştü ve ‘Göğsüm ağrıyor’ dedi. Düştüğü yerde kalan Peker Açıkalın’ı ben kaldırıp okula taşıdım.”

Çağrılan ambulans, trafik polislerinin çekiciyle yolu kapamaları yüzünden sokağa giremedi. Okulda 10 dakika baygın yatan Peker Açıkalın özel araçla Kadıköy Şifa Hastanesi’ne götürüldü.

Hastaneye ulaştığında kalbi atmayan, solunumu olmayan ve tansiyon alınamayan Peker Açıkalın’a doktorlar elektroşokla müdahale etti. Peker Açıkalın’ın birkaç kez daha duran kalbi yine elektroşokla çalıştırıldı.

PEKER AÇIKALIN HASTANEYE KALDIRILDI

Açıkalın'a Kartal Koşuyolu Hastanesi'nde saat 17.00 sıralarında kalp krizi sonucu anjiyo yapıldığını söyleyen Açıkalın'ın arkadaşı Birol Gül "Anjiyo yapıldı. Uyutuluyor. Uyandırılmasını bekliyoruz." dedi.

Açıkalın'ın Kardiyovaskuler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'ne alındığını belirten Birol Gül, "Ailesi de burada. Uyanmasını bekliyoruz diye konuştu." şeklinde konuştu.

KALBİ BİRKAÇ KEZ DURDU

Sanatçının götürüldüğü hastaneden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Hastamız Peker Açıkalın bir tartışma sonrası fenalaşıp düştüğü ifadesi ile özel araç ile hastanemiz Kadıköy Şifa Kadıköy Hastanesi Acil servisine getirildi. İlk muayenesinde solunumu ve dolaşımı yoktu, tansiyonu alınamıyordu. Siyonoze idi monitorize edildi. Ventriküler fibrilasyon da olduğu tespit edildi. Mavi kod verilip kalp ve solunum canlandırma işlemi (CPR)‘ne başlandı. Saat 15.08.

Yapılan uzun müdahale sırasında kalbi birkaç kez durdu ve elektroşokla geri döndürüldü. Müdahale sırasında daha önceki hastalığı hakkında kardiyoloğundan bilgi alındı. Yapılan müdahale ve tetkikler sırasında Miyokard Enfaktüsü (kalp krizi) geçirdiği anlaşıldı. Acil koroner Angiografi gerektiği düşünüldüğünden Koşuyolu Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi ile görüşüldü. Gerekli müdahalenin yapılabilmesi için Kadıköy Şifa Kadıköy Hastanesi kardiyoloğu eşliğinde ambulansımızla sevk edildi. Saat 16.24"

Peker Açıkalın'ı hastanelik eden kavga neydi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2 Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz bin defa taşar Unutuldum,unutuldum...
  2. Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Her zaman aklımda Nasıl kalırsın bilmem En olmadık zamanda Rüyamdasın yeniden Çaresizlik ve de sen Hatırlatır herşeyi Tam unutmuşum derken Alev alır içimi Nedense anlatamadımben de kendimi Belki sen anlamadın sevgimi Nasılda bu kadar koptun benden Ne yapsan kaçamazsın kendinden Ayrılık zamanı gelince Durduramaz hiç kimse Elimden bir şey gelmez Dualarım seninle
  3. Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil

Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil

Toz bürünmüş yıllardan Gecikmiş bir yankı gibi Kaderi zorlarcasına Yeniden çıktın yoluma Git yoluna dön Anıları bir yana at Git yuvana dön Acıları bana bırak Kavgam seninle değil Seni seven gönlümle Dinlemez kuralları Çiğniyor yasakları Aşkla yanmış dudaklar Dostça konuşmazlar Böylesi daha güzel Git yuvan seni bekler
  4. kavganız ne ile?

kavganız ne ile?

herkesin bir "kavgası" var. hatta bazılarının kavgalarının kitabı da var... sizin kavganız ne ile yada kim ile? Kendimle Bütün kavgalarım.. Yapacaklarım , yaptıklarım , düşündüklerim , gerçekleştirdiklerim , gerçekleştiremediklerimle.. Yaşam bir kavga zaten. Kendisi bir kavga olan yaşamın içinde en büyük kavganı da kendin olabilmek için veriyorsun. Herkes seni kendine...
  5. Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında kavga çıkacak

Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında kavga çıkacak

hakan peker, popsav, ajda pekkan, kavga, tartışma, haberleri burada arkadaşlar. POPSAV'ın başkanı Hakan Peker, süperstar Ajda Pekkan'ı kızdıracak sözler sarfetti Melek'ler. Görülen o ki, kavga çıkacak :) POPSAV’ın ‘Sanatçı Huzur Evi’ yararına düzenleyeceği konser yine polemiklere neden oldu. POPSAV Başkanı Hakan Peker, etkinliğe davet ettiği Ajda Pekkan için,menajerinin “Ajda Hanım yaşlı...

Sayfayı Paylaş