gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Peker Akıçkalın son haberleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

peker açıkalın son haberleri, yeni haberlere göre peker hakkında bilgiler burada arkadaşlar.

Geçtiğimiz günler de kızının okulu önünde bir trafik polisi ile tartıştıktan sonra kalp krizi geçiren Peker Açıkalın'dan son haberleri aktarıyoruz sizlere Melek'ler.

Kalp krizi geçirdiği için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan sanatçı Peker Açıkalın'ın yoğun bakımdan çıktı.

Hayati tehlikeyi atlatan Açıkalın tedavinin devamı için normal odaya alındı.

Açıkalın'ın Yahşi Cazibe dizisindeki oyuncu arkadaşları ziyaretine giderken, yeğeni İlker Açıkalın şu açıklamaya yaptı:

"Pazartesi günü, yoğun bakımdan çıktı sağlık durumu çok iyi, büyük ihtimal hafta başında da taburcu olacak."

Peker Akıçkalın son haberleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Son Sağlık Haberleri

En Son Sağlık Haberleri

son sağlık haberleri en son sağlık haberleri KALIN BAĞIRSAK KANSERİNDE HAP TEDAVİSİ Kalın bağırsak ve rektum kanserlerinde artık kemoterapi ağız yoluyla verilebilecek. Alımı daha kolay olan ve iki haptan oluşan bu kemoterapi kürü, yaşam süresi açısından damar yoluyla uygulanan ilaçlarla aynı etkinliğe sahip, buna karşın yan etkileri çok daha hafif. AKCİĞER KANSERİNDE TÜMÖRÜN TÜRÜNE GÖRE İLAÇ...
  2. Zafer Peker - Sonunu Soramadım

Zafer Peker - Sonunu Soramadım

Kendimi sorarsam halimden anlamazlar mı Yarimi bulursam yarimden saklamazlar mı Seni beklediğimi biliyorsun öyle olsun Peki istediğim her anımda yollamazlar mı Mazi de kalan sevdalar göz yaşlarıyla ıslanmış Aşk denilen şey hep yalan eskidi sevdalarla Mazide yazılan şiirler göz yaşlarıyla ıslanmış Aranırmış mısralarda bulunur mu! bilinmez Sonunu soramadım gözyaşları m ı n bir bak perişan...
  3. Peker Açıkalın hakkında son haberler!

Peker Açıkalın hakkında son haberler!

peker açıkalın, son haberler, sağlık durumu, son dakika haberleri, okul müdürü, Peker Açıkalın, kızının okulu önünde bir trafik polisi ile kavga etti ve bu kavganın sonucunda ise kriz geçirerek komaya girdi. Akıllarda hep "o polis Peker'i dövdümü darbe olayı yaşandı mı?" sorusu var. Zira Okul müdürü bu soruya bir açıklama getirmiş Melek'ler. İşte o haber! İstanbul Emniyet...
  4. Şike Soruşturmasında Son Dakika Haberleri

Şike Soruşturmasında Son Dakika Haberleri

şike soruşturması, son durum, son dakika, haberleri, nedir, liglerin durumu, fenerbahçe, ile ilgili bilgiler burada melekler Şike soruşturması bütün hızıyla devam ederken edindiğimiz son dakika haberlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler .. Şike soruşturması kapsamında emniyete çağrılan ve ifadeleri alınan Emre Belözoğlu, Kaan Söylemezgiller ve menajer Ekrem Okumuş adliyeye sevk...
  5. Iphone 5 Yepyeni Özellikleri Hakkında Son Haberler

Iphone 5 Yepyeni Özellikleri Hakkında Son Haberler

yeni iphone 5 özellikleri yeni iphone 5 Sevgili melekler, teknolojinin hızına yetişmek imkansız. :) Her geçen gün yeni bir teknolojik gelişmeye markaların rekabetini de katınca ortaya harikalar çıkıyor. Sizinle daha önce Iphone 5 telefon özellikleri hakkında paylaşımda bulunmuştuk Şimdi ise medyada çıkan haberlere göre yeni Iphone 5 özelliklerinden daha ayrıntılı şekilde bahsetmek...

Sayfayı Paylaş