gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

İçten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin

Gözbebeklerinde kendim yerine baskasını gördügüm insan;

yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun?

Oysa ki sarılırken sana, baska bir tenin soguk kokusunu varmıs bedeninde.
    Bilmiyordum...

içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki

Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep olabilirsin?

Yüregimin sancılarını nasıl yok edebilirsin...

Bu gece baska bir baska ölüm gecesi daha Bu kez gem vurmadan geldim acılarıma...

Senin yüregin uçurum ve ben hiç korkmadan cesurca ölmeye razıyım kollarında...

Kahretsin.

Sana son bir defa daha sarılmak için o soguk kokuyu duymaya bile razı olmak ne kadar acı...

Korkularımı ve heyecanlarımı bir yana koyup, yanıma sadece her zaman hasret oldugum yüzünü alıp

gidiyorum bu gece ölüme....

Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

Sadece ölüp son bir kez gidecegim...

Peki bir geceligine müsait mi yüregin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müsait bir yerde

Müsait bir yerde

Olay Sarıyer Taksim minibüslerinde geçmekte... Kravatlı, düzgün giyimli bir adam inmek için ayağa kalkar: - Şöför Bey. Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (Herkes kopar) Minibüs sağa yanaşır. Şöför: - Tabi buyurun. Size layık değil ama... (Bu sefer daha beter)
  2. Müsait olunca beni sever misin

Müsait olunca beni sever misin

Kapıdan içeri girer girmez neseyle bagirdi: 'Anne biliyor musun bugün yuvada ne oldu? ''Görmüyor musun? Telefonla konusuyorum.'' Hiç kimsenin sevdigi sey birbirine benzemiyordu. Annesi telefonu, babası arabayı seviyordu. Hersey erteleniyordu telefon ve araba söz konusu olduğunda. Bir de eve misafir gelecek oldu mu kendisine hiç yer kalmıyordu. Nerelere gitsindi? Annesi kapatti telefonu....
  3. Kırık bir kanattı yüregim

Kırık bir kanattı yüregim

kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman...
  4. Bir yürek degse yüregime

Bir yürek degse yüregime

BİR YÜREK DEGSE YÜREGİME alıntı

Sayfayı Paylaş