gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

peki ona ne yakışır

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

en mutlu gününüzde onu nasıl görmek isterdiniz hadi askitoyada secelim yardım işteyecektir

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: peki ona ne yakışır
    oktayı gördüm sanki:D

peki ona ne yakışır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden onlar hüzünü andırıyor?

neden onlar hüzünü andırıyor?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ne mutlu onlara

ne mutlu onlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

aşk resimleri aşk resmi Aşk neyse oni yaşıyah … neymiş aşk … klasik aşk,platonik aşk,nostaljik aşk? hangisi gerçek aşk? bırakalım en iyisi bunların hepsi sahte aşk… ne diplomada,ne makamda,ne mevkide… şöyle yürekli adam gibi bir aşk… resimde ki gibi… gel biz bunu yaşıyah… yok hala anlamadıysan bi de bunu oku bakalım… Bişeyler Öğrenmişem.Gel Değişik Sevah. Sen Beni Sev ,Ben Seni… Sevdayi...
  4. peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

hep ünlüşer tanınmış kişiler onların önerileri yaptıkları vs...deniyoruz yada ilgileniyoruz ama biz kadınlar hepimizin kendine özgü yaptıgı bişeyler var diye düşünüyorum ... halkın içinde bebek yüzlü pürüzsüz ciltli hanımlar yok degil ben inanıyorum ki bizim meleklerinde güzellik sırları vardır ee güzel melekler dökülün bakalım ne yapıyorsunuz??? cildiniz saçlarınız yüzünüz herhangi...
  5. beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

beyaz tenlilere ne renk ruj yakışır

selam ben açık tenli bir bayanım ama bir türlü ruj seçimimi sanırım tutturamadım ama beyaz tenli kişiler hangi renk rujları tercih etmeli bana fikir verirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş