gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

peki sen......

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SU PERİSİ

SU PERİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: peki sen......

Hep acele etmem bundandı.... emeğine sağlık canım

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi emeğine sağlık canım:)

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık çok güzel

peki sen...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen!..

Sen!..

Sen özledigim Sen bekledigim Sen rüyamda görmek icin dua ettigim Sen kalbime hapsettigim kara sevdamsin Sen unmadik zamanda gelen misafirdin Sen gelisinle beni mutlu edensin Sen geldigin gibi zamansiz gidensin Sen beni yanlizliklara mahkum edensin Sen hala deligibi sevdigim kara sevdamsin!.. Ahimi Aldin Ne olur izin ver, seni unutayim Gönlümden gidiver, yeniden dogayim Bir sey söyle,...
  2. Sen hiç dualarınsız kaldın mı? Peki ya ağladın mı?Bana dualarımı ver RABBİM...!!!!!

Sen hiç dualarınsız kaldın mı? Peki ya ağladın mı?Bana dualarımı ver RABBİM...!!!!!

Bana Dualarımı Ver RABBİM... Yusuf’un kıtlık yılları vurduğundan beri en derin cümlelerime, ben anlaşılmazlıkların dehlizinde boğuldum… Bak, inan tükendi tüm kelimelerim. Dilimde bir sükût. Ve kırıldı kalemim… Sana nasıl anlatırım, avuçlarımın bile kelimelersiz bomboş kaldığını. Ve nasıl söylerim Sana gecelerimin nidasız, secdelerimin duasız kapkaranlık olduğunu. Sahi kelimeler...
  3. peki ya sen?

peki ya sen?

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan. Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan. Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte. Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında. Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği. Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta. Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında....

Sayfayı Paylaş