gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

hep ünlüşer tanınmış kişiler onların önerileri yaptıkları vs...deniyoruz yada ilgileniyoruz ama biz kadınlar hepimizin kendine özgü yaptıgı bişeyler var diye düşünüyorum ... halkın içinde bebek yüzlü pürüzsüz ciltli hanımlar yok degil ben inanıyorum ki bizim meleklerinde güzellik sırları vardır ee güzel melekler dökülün bakalım ne yapıyorsunuz??? cildiniz saçlarınız yüzünüz herhangi uyguladıgınız ve güzel sonuç aldıgınız seyleri paylasalım burda deneyelim fikir birliği yapalım hadi ilk ben baslayayım....
    bayagı önceden duydugum bişeydi yoğurt limon ikilisi

1,2 yemek kaşıgı yogurda bikaç damla limon damlatıyorum

yüzüme sürüp 15 dk bekliyorum bu sivilce problemim olmasada aknelere iyi geliyor ve bu 2li birbirini dengeliyor limon cildi kurutup temizlerken yogurtta nemlendirerek limonun zararını dengeliyor yani kuruma olmuyor:) ayrıca cildi besliyor ben bunu yapıyorum yüzüm için şimdilik benden bu kadar:)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece su ve dove sabun Başka birşey yapmam
    Allah vergisi güzelim
    Zorla güzel olunmuyor:D

3. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemen deniyorum teşekkürler paylaşım için :Ç)

4. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

masallah canım allah nazardan korusun güzelliğini bende öyle kremler ıvır zıvır kullanmam ama arada bu dediğim maskeyi yapıorm basit ve etkili oluyor onun dısında bişi yapmam pek saldım çayıra bi halim var benimde:hhh:

5. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    anam bende üşengeçim ya aynen saldım cayıra mevlam kayıra :piha::piha::piha::piha:işte olup gidiyoz

6. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

işte gülüm bende toparlanalım diye actım en çokta konuyu çünkü denenmiş sonuç alınmış yöntemler bizi cezbediyor ve deniyoruz hadi bakalım kızlar toparlanma zamanıı:)

7. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım toplanma ve toprlanma zamanı

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce en güzellik ne anlama geliyor

sizce en güzellik ne anlama geliyor

güzel olmak için ne yapmak lazımmm
  2. Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

demet kutluay demet kutluay facebook şener cilt bakımı şenerin güzellik sırları şener güzellik sırları Kim demiş kadınlar anne olduktan sonra kendini bırakır diye. İşte size güzel bir örnek Demet Kutluay. Hala bakımlı* hala güzel üstelik de doğal... Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış................ Sürekli göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinize nasıl bakıyorsunuz? Ne...
  3. sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun?

sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun?

melis solmaz melis solmaz düğün Sevgili melekler mekanının güzel melişleri........Hepimizi kendimize özgü doğuştan yada bir takım güzellik ürünleri kullanarak daha bakımlı ve daha hoş yapan şeyler vardır.Kimimizin saçları çok güzeldir, kimimizin cildi çok parlaktır,kimimiz ise manken gibi bir fiziğe sahiptir...Bakalım hangi melişimiz vucudunda en çok nereye bakım yapıyor ve daha önemlisi bu...
  4. Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

gamze özçelik deniz uğur saç rengi azra akın saç rengi deniz uğur un Ekranlarda sürekli bakımlı görüp özendiğimiz ünlü güzeller güzelliklerine neye borçlu... Aslında pekçoğu hepimizin kolaylıkla yapabileceği doğal ürünlerle güzelleşiyorlar... İşte sizlere ünlülerin güzellik sırları :tik: EBRU ŞALLI (Model) "Asla makyajla uyumam" * Makyajla asla uyumam, hatta evde vakit bile...
  5. Britney Spears Güzelliğini Nelere Borçluymuş Hep Birlikte Öğrenelim !

Britney Spears Güzelliğini Nelere Borçluymuş Hep Birlikte Öğrenelim !

britney spears güzellik sırları britney spears Sevgili melekler, başarılı müzik hayatı kadar yaşadığı çalkantılı olaylarla da magazin basınına sık sık malzeme olan Britney Spears tüm kadınlarca kıskanılan bir güzelliğe ve forma sahip. Ünlü yıldız verdiği bir röportajda Britney Spears güzellik sırları başlığı altında formunu ve güzelliğini nasıl koruduğunu anlatmış :) - Her gün 2 litre...

Sayfayı Paylaş