peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?
İngiltere'de yapılan bir araştırma, ülkedeki kadınların günde kimi zaman 71 kez aynaya baktığını ortaya çıkardı.

Erkeklerin de bu konuda kadınlardan aşağı kalır bir yanı olmadığını söyleyen araştırmacılar, ülkenin bazı bölgelerinde erkeklerin de günde en az 66 kez aynaya baktıklarını kabul ettiğini bildirdi.

Transformulas International isimli kozmetik firmasının katılımıyla gerçekleştirilen araştırmada, 2 binden fazla kişiye ayna karşısında nasıl zaman geçirdiği soruldu. Sonuçların modern insanın 'kendini beğenmiş' olduğunu ortaya koyduğunu belirten araştırmacılar, ortalama olarak kadınların yarım saatte bir aynaya bakma ihtiyacı duyduğunu belirtti. Ünlü moda evlerinin bulunduğu Liverpool, aynaya bakanların oranının en yüksek olduğu kent
...

dip not: yalannn külli yalan ben günde aynaya belki 170 kez bakıyorumdur :D:D

peki ya sen? :clapping:

Ce: peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

Rüyam Allasen ciddimisin 170 kez aynaya baktığına?...Bacım sen ozaman ayna boynunda geziyon!.....Ben kaç defa baktığımı hiç saymadım sadece kendimi güzel hissettiğim anlarda biraz fazla bakarım....:zonked:

Ce: peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

yaaa ben vallaa rüyam senin kadar bakmıyorum :D ama muhakkakk bi 30 yapıyorumdurr :D

Geri