gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de yapılan bir araştırma, ülkedeki kadınların günde kimi zaman 71 kez aynaya baktığını ortaya çıkardı. Erkeklerin de bu konuda kadınlardan aşağı kalır bir yanı olmadığını söyleyen araştırmacılar, ülkenin bazı bölgelerinde erkeklerin de günde en az 66 kez aynaya baktıklarını kabul ettiğini bildirdi.

Transformulas International isimli kozmetik firmasının katılımıyla gerçekleştirilen araştırmada, 2 binden fazla kişiye ayna karşısında nasıl zaman geçirdiği soruldu. Sonuçların modern insanın 'kendini beğenmiş' olduğunu ortaya koyduğunu belirten araştırmacılar, ortalama olarak kadınların yarım saatte bir aynaya bakma ihtiyacı duyduğunu belirtti. Ünlü moda evlerinin bulunduğu Liverpool, aynaya bakanların oranının en yüksek olduğu kent
    ...

dip not: yalannn külli yalan ben günde aynaya belki 170 kez bakıyorumdur :D:D

peki ya sen? :clapping:

2. Fatimole

Fatimole Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz?
    ***** Allasen ciddimisin 170 kez aynaya baktığına?...Bacım sen ozaman ayna boynunda geziyon!.....Ben kaç defa baktığımı hiç saymadım sadece kendimi güzel hissettiğim anlarda biraz fazla bakarım....:zonked:

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yaaa ben vallaa ***** senin kadar bakmıyorum :D ama muhakkakk bi 30 yapıyorumdurr :D

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Mesaideyken günde en fazla 10'dur ama evdeyken sağa sola geçip giderken bakarım yani :D

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sadece başörtümü yaparken bakıyorum kendimi çirkin hissettiğim için aynaya küsüm

6. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Günümün çoğunu bilgisayar karşında geçiriyorum ve bilgisayarımın arkasnda bakabileceğim bi ayna var :D
    siz düşünün artık :D

peki ya siz günde kaç kez aynaya bakıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizi Günde Kaç Kez Emzirmelisiniz?

Bebeğinizi Günde Kaç Kez Emzirmelisiniz?

2 aylık bebek kaç saatte bir emer bebekler günde kaç kez emer 3 aylık bebek günde kere 4 kez 5 Annelerin en çok merak ettikleri konu bebeklerini ne kadar sıklıkla emzirmeleri gerektiğidir. Bebeğiniz ne zaman acıkırsa o zaman yemek isteyecektir. Bebek belli saatlerde değil, istedikçe ve acıktıkça emzirilmelidir. Anne bebeğinin memeyi aramasından onun ne zaman emmek istediğini çok rahat...
  2. Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar?

Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar?

Evet son yıllar da gittikçe artmaya başladı bu boşanma durumları.Hadi boşanıyorsunuz peki çocuklarınıza ne oluyor???Hiç düşündünüz mü?? Siz boşanıp ayrıldınız peki, ya çocuklar? Modernizmin dayattığı ilişkiler ağı iç huzuru sarsıyor. “Kriz” yaşayan ebeveynlere soruyoruz: Boşanma kararını almadan önce yapılabilecek her şeyi yaptınız mı? Bunun çocuğunuzu nasıl etkileyeceğini düşündünüz mü?...
  3. jovani 2010'a hazır peki ya siz?

jovani 2010'a hazır peki ya siz?

jovani jovani istanbul 2010 türkiye turkiye daha 2010 gelmeden tasarımcılar hazırlıklarını çoktan yaptı biz yeni yılı bekleyelim onlar 2010'a girdi bile:) 2010'da abiyelik bir planınız varsa şimdiden bakabilirsiniz yani 2010u beklemeye gerek yok siz seciminizi yapın ama jovanı'nin bu koleksiyonunu görmeden sakın haaaa :dil: işte görülmeye deger modellerr...
  4. Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?.. Herkes pişmandır hayatta. Ömrünü heder eden de pişmandır, kendisini bir hiç uğruna tüketen de pişmandır. Fani hayatı baki zanneden de pişmandır, öfkesinin esiri olan da pişmandır. Fakat hayatının en küçük anını dahi israf etmeyen de pişmandır. Şükreden de pişmandır, sabreden de… Bilende pişmandır bilmeyen de… Birincidekiler,...
  5. bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar bir insan ortalama günde kaç kez göz kırpar insanlar dakikada kaç kez göz kırpar görme duyumuz olan gözümüzün günde kaç kere kıptığımızı bilmek istermisiniz. Bir insanın günlük göz kırpma sayısı uyanık kaldığı saat ile orantılıdır. Fakat bir ortalama verecek olursak günlük beş bin ile on bin arasında değişir. Kesin bir sayı söylemek mümkün değildir.

Sayfayı Paylaş