gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pekmezli karışık meyveli hoşaf tarifi bana ilk önce saçma geldi ama araştırdım varmış yaaaa tam olarak nasıl yapılıyor içine neler katıyoruz

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karışık meyveli pekmezli hoşaf

Karışık meyveli pekmezli hoşaf

pekmezli meyveli hoşaf, nasıl yapılır, malzemeler, karışık hoşaf hakkında bilgiler sevgili melekler size güzel vitamin deposu bir hoşaf tarifi veriyoruz İçindekiler Kuru erik 6 adet Kuru üzüm ¼ su bardağı Kurutulmuş armut 18 dilim Kurutulmuş elma 18 dilim Pekmez 2/5 su bardağı Su 7 su bardağı Yapılışı: Kuru meyveler yıkanır, suya koyularak...
  2. Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Arkadaşlarım ceviz reçeli yapacağım tam olarak tarifi ve nasıl yapıldığını anlatan bir görsel video yada bir yazı var mı sağolun ?
  3. Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Arkadaşlar ben evde künefe yapmak istiyorum bizim buralarda künefe bulmak çok zor bulsanızda çok pahalı olur o yüzden evde yaparım dedim ama tarifini bilmiyorum nasıl yapabilirim:S Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen varsa yazsın bana
  4. Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Evde Meyveli Yoğurt Nasıl Yapılır ?

Meyveli Yoğurt Tarifi Ev Yapımı Meyveli Yoğurt Sevgili melekler, meyveli yoğurt denilince aklınıza hemen yoğurt içine ufak doğranmış meyveler geliyor değil mi ? Şimdi vereceğimiz meyveli yoğurt tarifi ise gerçek bir ev yapımı meyveli yoğurt. Anlatması bizden bu hafif ve lezzetli tarifi yapıp tatması sizden :tik: Malzemeler: 3 bardak günlük süt ½ bardak krema (heavy cream),...
  5. vişneli kek nasıl yapılır tarifi var mı

vişneli kek nasıl yapılır tarifi var mı

Şimdi benim yazdan kalma vişnem var ama bunları kek için nasıl kullanacam bilmiyorum, var mı vişneli kek yapmasını bilen, buraya yazsa.. :S

Sayfayı Paylaş