gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Pelin Batunun İlk Klibi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

PELİN BATU 50'Lİ YILLARA DÖNDÜ! [​IMG] PELİN BATU, MURAT EVGİN'İN 'MEKTUP' ADLI ŞARKISININ KLİBİNDE ROL ALDI. BATU; SİRKECİ'DEKİ TARİHİ POSTANEDE ÇEKİLEN KLİPTE, 1950'Lİ YILLARI YANSITAN KOSTÜMLER GİYDİ.....

Ünlü şarkıcı Erol Evgin'in oğlu Murat Evgin 'Bambaşka Şehir' adlı albümünde yer alan 'Mektup' adlı parçasına klip çekti. Yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte, genç şarkıcıya ünlü oyuncu Pelin Batu eşlik etti. İkili, önceki gün Beyoğlu'ndaki Jazzstop adlı mekanda biraraya gelerek, önümüzdeki hafta gösterilmeye başlanacak olan klibi herkesten önce birlikte izledi.

Sirkeci'deki tarihi postane binasında yaklaşık 20 saatte çekilen klip için 1950'li yılların kıyafetleriyle kamera karşısına geçen Pelin Batu, bu ilk klip deneyiminin çok hoşuna gittiğini söyledi ve ekledi: 'Kısa film tadında bir klip oldu. Müzikle sinemanın birleşmesi çok güzel. İlk klibim olduğu için çok heyecanlandım ama içime sindi. Benim geçmişe her zaman sempatim var. Bu şarkının sözleri beni çok etkiledi. Mektup da benim için çok önemli çünkü insan mektupla kendisini çok daha iyi ifade ediyor. SMS ve e-mail'ler, bana güvenilir gelmiyor. Sanki başkaları da onları okuyor. Telefonların dinlenmesinden de rahatsızım.'

Murat Evgin ise, 20 PTT çalışanının da klipte figüran olarak görev aldığını söyledi ve şöyle devam etti: 'Mektup, geçmişi anlatan en romantik iletişim aracı. Şimdi mektubun yerini cep telefonundan gönderilen mesajlar ve elektronik posta aldı. Biz, insanların sadece birbirlerinden mektup sayesinde haber alabildiği eski yılları anlatalım istedik. PTT'nin 168. yıl kutlamaları için de kullanılacak bu klipte, doğal ve saf bir yüzü olduğu için Pelin Batu'ya da yer verdik.'

Pelin Batunun İlk Klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelte

Pelte

Güzel ve afiyet üzere tüketilen rızka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tatlılar.)En sıkıntılı anda gelecek ve büyük fayda sağlayacak az miktardaki paradır.
  2. Pelin batu "tepki için mini giyiyorum" dedi

Pelin batu "tepki için mini giyiyorum" dedi

pelin batu kıyafetleri Ahmet Hakan'la yaşadığı ilişki Mansur Forutan tarafından deşifre edilen oyuncu Pelin Batu, ilişkisi hakkında konuşmaktan hoşlanmadığını söylüyor. Yeni projelerinden ve gözlerden uzak yaşadığı hayatından bahseden Pelin Batu, son dönemde etek boyunu bilinçli olarak kısalttığını ve bunu tepki için yaptığını söyledi. Batu, Milliyet gazetesinden Elif Berköz Ünyay'a...
  3. Pelin Batu, ilişkisi hakkında konuşmaktan hoşlanmuyor

Pelin Batu, ilişkisi hakkında konuşmaktan hoşlanmuyor

Ahmet Hakan’ın oyuncu sevgilisi baskılara karşı ilginç bir tepki geliştirmiş... Ahmet Hakan'la yaşadığı ilişki Mansur Forutan tarafından deşifre edilen oyuncu Pelin Batu, ilişkisi hakkında konuşmaktan hoşlanmadığını söylüyor. Yeni projelerinden ve gözlerden uzak yaşadığı hayatından bahseden Pelin Batu, son dönemde etek boyunu bilinçli olarak kısalttığını ve bunu tepki için yaptığını...
  4. Pelin Batu kimdir

Pelin Batu kimdir

pelin batu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Güzel ve genç oyuncu Pelin Batu hakkında ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Doğumu 1978 - Ankara Eğitimi Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Pelin Batu, dışişlerinin en ünlü diplomatlarından biri olan babası İnal Batu’nun görevi nedeniyle hayatının...
  5. Organize Oluyoruz Volume 1 İlk Klibi Sende Biraz Delisin

Organize Oluyoruz Volume 1 İlk Klibi Sende Biraz Delisin

organize oluyoruz voluma 1, ceza, roka, şarkıları, ilk klibi, yeni klibi, sende biraz delisin, klibi, resimleri burada arkadaşlar Türk Rap'inin öncü isimleri "Organize Oluyoruz Volume 1" adı altında toplandı. Rap grubunun ilk klibi ise sözleri Ceza'ya, müziğide Roka'ya ait olan "Sende Biraz Delisin" adlı şarkıya çekildi Melek'lerim. Türkçe rap’in önemli isimlerini...

Sayfayı Paylaş