gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pelin Doğru Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pelin Doğru ismini şu aralar bir hayli duyuyorum, sahi kim bu Pelin Doğru? Bilgi verebilir misiniz acaba?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Pelin Doğru 08.10.1983 doğumlu tiyatro ve dizi oyuncusudur. Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitim alan Pelin Doğru daha önceleri Lale Devrinde rol almıştır.
    1.66 boyunda 49 kilo olan genç ve güzel oyuncu İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki dil biliyor.

3. ay prensesi

ay prensesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha ingilizceyi biliyorum şu kıza bak hele

Pelin Doğru Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Batu kimdir

Pelin Batu kimdir

pelin batu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Güzel ve genç oyuncu Pelin Batu hakkında ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Doğumu 1978 - Ankara Eğitimi Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Pelin Batu, dışişlerinin en ünlü diplomatlarından biri olan babası İnal Batu’nun görevi nedeniyle hayatının...
  2. Pelin Sönmez Kimdir?

Pelin Sönmez Kimdir?

pelin sönmez, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Pelin Sönmez 1989 İstanbul doğumludur. İlk olarak dört yıl önce özel bir müzik kanalında sunuculuk yaparak tanınmıştır. Sunuculuğun ardından müzik dünyasına adım atarak pop müzik sanatçısı ve hemen ardından da Akasya Durağında Dilek rolüyle dizi oyunculuğuna soyunmuştur. Geçmişte jimnastik...
  3. Pelin Doğru Resimleri

Pelin Doğru Resimleri

Pelin Doğru'nun birkaç adet resmini benim için bir araya getirebilir misiniz acaba?
  4. Pelin Akil Kimdir buyrun öğrenelim

Pelin Akil Kimdir buyrun öğrenelim

Pelin Akil Hayatı Pelin Akil Biyografisi Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Suskunlar dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Pelin Akil kimdir hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Pelin Akil biyografi bilgileri arkadaşlarım; Pelin Akil 17 Nisan 1986 İstanbul doğumlu Pelin Akil İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro Bölümü’nde ve Anadolu...
  5. Pelin Karahan Kimle Birlikte?

Pelin Karahan Kimle Birlikte?

pelin karahan, pelin karahan haberleri, pelin karahan sevgilisi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Muhteşem Yüzyıl'ın Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan geçtiğimiz günlerde yıldırım hızıyla evlendiği eşi Erdinç Bekiroğlu'ndan yine yıldırım hızıyla ayrılmıştı. Bugün bazı gazetelerde ise güzel oyuncunun iş adamı Bedri Güntay’la yeni ilişkiye yelken açtığı iddia edilmişti. Beyaz Tv’de yayınlanan...

Sayfayı Paylaş