gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pelin Karahan ın Bebeğinden Babasına Duygusal Mektup

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pelin karahanın bebeği, pelin karahan kiminle evli, pelin karahanın bebeğinin cinsiyeti, pelin karah hamile, pelin karahan kaç aylık hamile, pelin karahan doğum yaptımı Kavak Yelleri ve ardından Muhteşem Yüzyıl dizisin de Hürrem ve süleymanın biricik kızları mihrimah ı canlandıran ve ününe ün katan Pelin karahan anne olmak için gün sayıyor.
    Bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu açıklanan ünlü ve güzel oyuncu pelin karahan, eşi Bedri Güntay ı ağlatan bir süpriz yaptı.

Eşinin doğumgünün de alışılmışın dışında bir hediye vermek isteyen ve bu hediyesi henüz doğmamış oğlunun ağzından bir mektupla yapan Pelin Karahan eşine duygusal anlar yaşattı.
    Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;
    29908.jpg a9679fdbeb0820db1a9dd7313769461c_4171710862598.jpg

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yıldızı parlayan ve geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Pelin Karahan doğmamış bebeği için yazdığı duygulu dolu bir mektup basına sızdı

Bedri Güntay ile evlenen ekranların sevilen oyuncusuPelin Karahan duygusal bir mesaj paylaşımındabulundu.Haziran ayında iş adamı Bedri Güntay ile evlenen son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alangüzel eşine jest yaptı. Bedri Güntay ile evlenen ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan duygusal bir mesaj paylaşımında bulundu.Haziran ayında iş adamı Bedri Güntay ile evlenen son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan güzel eşine jest yaptı.eşine 32’nci yaşgünü için ilginç bir sürpriz yapan Karahan, Bedri Güntay’a kendi adına ‘Canım eşime’, oğlu adına ise ‘Canım babama’ yazılı mektuplar verdi. Doğmamış oğlu adına yazılmış mektubu alan Güntay duygusal anlar yaşadı.

Pelin Karahan ın Bebeğinden Babasına Duygusal Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Karahan

Pelin Karahan

pelin karahan ın makyajsız hali pelin karahan makyajsız hali
  2. Bitlisli babanın duygusal mektubu-okuyun arkadaşlar

Bitlisli babanın duygusal mektubu-okuyun arkadaşlar

duygusal mektup örnekleri arkadaşa mektup örnekleri arkadaşa örneği yazılan Üzerine olsun hakkın selamı, Kara gözlerinden öperem oğul Almışam elime kağıt galemi, Hali ahvalimizi tökerem oğul Hamd olsun iyiyiz şu ana gadar, Her senemiz geçen yıldan tey beter Buralardan sual ederisen eğer, Ne var ne yok tek tek sayarem oğul İnan bu gış altı metre yağdı gar, Şepe geldi her yan oldu...
  3. Babadan bebeğine mektup

Babadan bebeğine mektup

bebege mektup babadan bebeğine mektup anne karnındaki bebeğin babasına mektubu anne karnından babaya Sevgili değerli kızım hoş geldin bu aleme seni tebrik ediyorum. Benim baba olmama vesile oldun. Babalık nasıl bilmiyorum ama seninle öğreneceğim inşallah. Kızım sen bu dünyaya gelirken yâsin-i tebarekeyi okudum temennim seninde yasinlerle büyümendir yavrum. Birde bu nisan ayı öğreneceksin...
  4. Pelin Karahan Evlendi

Pelin Karahan Evlendi

pelin karahan pelin karahan resimleri pelin karahan kimle evlendi kavak yelleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar ünlü oyuncu da artık evliler kervanına katıldı melekler :D:D Kavak yellerinini Aslı'sı Evlendi... Oyuncu Pelin Karahan, bir yıl önce spor salonunda tanıştığı pilates ve fitness eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile geçtiğimiz günlerde Barcelona’da evlendi.Kendisine...
  5. Pelin Karahan babası için benim babam yok dedi

Pelin Karahan babası için benim babam yok dedi

pelin karahan babası pelin karahan ve babasının küslüğü haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'nin gençlik dizilerinden Kavak Yelleri dizisiyle izleyicinin kalbini fetheden güzel oyuncu Pelin Karahan hakkında sizlere geçtiğimiz günlerde Pelin Karahan kiminle evlendi sorunuz üzerine Pelin Karahan evlendi adlı bir konuya imza attık ve güzel oyuncunun evlilik haberini sizlerle paylaştık. Şimdi ise...

Sayfayı Paylaş