Pelin Karahan'dan Güzellik Sırları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Pelin Karahan'dan Güzellik Sırları
pelin karahan, resimleri, güzellik sırları, neler, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

pelin-karahan3-7914.jpg

Kavak Yelleri dizisi ile tanıdığımız genç ve güzel oyuncu Pelin Karahan güzellik sırlarını paylaşmış melekler...Bakalım güzellik sırları nelermiş

Pelin'in güzellik, bakım sırları ve mezuniyet partisi için genç sanatçının önerileri...

Çok özel bir güzellik sırrın var mı?
Gün içinde ellerimi sabunla çok sık yıkar ve krem sürerim. Yanımda ıslak mendil bulundururum. Ellerime ve vücuduma nemlendirici çok fazla kullanıyorum. Yüzümü de sabun yerine temizleme jeli ile arındırıyorum.

Formunu nasıl koruyorsun?
Çok yoğun olsam da haftada iki gün spora gidiyorum. Kardiyo, fitness, ve pilates yapıyorum. Tüm bunlar, vücudumun daha dinç ve formda olmasını sağlıyor. Spora başladığımdan beri daha dik duruyorum. Vücudumun esnediğini fark ediyorum.
Sporla beraber yediklerime de dikkat ediyorum ister istemez.

Mezuniyet gecen nasıl geçmişti?
Bizim lisede mezuniyet gecemiz olmamıştı, sadece üniversitede bu duyguyu yaşadım. Çok tatlı bir telaştı. Giyeceğim elbiseyi aylar öncesinden hazırlamaya başlamıştım. Mezuniyet yaza denk geldiği için elbisem incecik ve pembeydi. Çok heyecanlıydım. Durmaksızın elim ayağım titriyordu. Ama o günün en güzel anı, kepi havaya fırlattığım andı:)

Mezuniyet gecesi için kızlara neler önerirsin?
Her zaman sade, ama şık olsunlar. Hiçbir zaman abartıya kaçmamak gerek. Çok takıp takıştırmak yerine daha az gösterişli takılarla çok daha güzel olmaları mümkün. Kendilerine güvensinler ve vücudundaki kusurları unutsunlar! O gecenin en güzel kızı olduklarını düşünsünler:)

Geri