gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Pelin Körmükçü Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Pelin Körmükçü Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başarılı tiyatrocu, sinema ve dizi oyuncusu Pelin Körmükçü'nün hayatıyla ilgili bilgilerle bu sayfamızda sizlerleyiz..

10.02.1970 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Bakırköy İstanbul’da tamamladım. Usta oyuncu Hazım Körmükçü’nün torunu olmamın da etkisiyle sanatçı olmanın dışında hiçbir düşüncem yâda isteğim olmadı.

Öğrencilik yıllarında oynadığım roller ve ezber yeteneğim sayesinde okullar arası düzenlenen birçok oyunculuk yarışmasında birincilik kazandım. Profesyonel sanat hayatım ise 17 yaşında oynadığım TV reklamı Calve çorba ile başladı.

Türker İnanoğlu’nun sahibi olduğu Ulusal Radyo Televizyon şirketinde Bir başka gece eğlence programı, Cümbüş sokak, Can ile canan, İnce ince yasemince ve Tatlı kaçıklar adlı TV dizilerinde rol aldım.

1990 yılında Antalya film festivalinde gösterime giren, yapımcılığını Osman Yağmurdereli’nin üstlenmiş olduğu Bir kadın düşmanı adlı filmde ve yine Osman Yağmurdereli’nin yapımcılığını üstlendiği Çatıdaki çatlak dizisinde rol aldım.

İlk profesyonel tiyatro deneyimim 18 yaşında iken Hadi Çaman’ın teklifi üzerine rol aldığım Muhteşem serseri adlı tiyatro oyunu ile gerçekleşti. Beşiktaş kültür merkezi’nin yapımı olan Yılmaz Erdoğan’ın yazmış olduğu Bir demet tiyatro TV dizisinde ve Bana bir şeyhler oluyor adlı tiyatro oyununda rol aldım.

1998- 1999 yıllarında, rol aldığım Vestel reklam kampanyası ile Altın kelebek en iyi reklam yıldızı ödülünün sahibi oldum. Televizyon ve tiyatro çalışmalarımın yanı sıra birçok şirket ve markanın bayi toplantıları başta olmak üzere düzenlemiş oldukları organizasyonların sunuculuğunu üstlendim.

Halen devam ettirmekte olduğum reklam dublajları ve sunuculuk çalışmalarımın yanı sıra Emre Kınay ile birlikte rol aldığım Aşk her yerde adlı tiyatro oyunuyla tiyatro kariyerimi de devam ettirmekteyim.

En son olarak ise 2 Mart 2012 tarihinde gösterime girecek olan Sen kimsin adlı Sinema filminde rol aldım.

Pelin Körmükçü

Pelin Körmükçü Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin ÖZTEKİN hakkında bilgiler.

Pelin ÖZTEKİN hakkında bilgiler.

pelin öztekin kimdir, kısaca hayatı, resimleri, bilgiler, biografisi, resimleri Şimdilerde Pelin ÖZTEKİN'i taaaaam mı sözüylede çok iyi biliyoruz. Çok Güzel Hareketler'den de tanıyoruz kendisini. KISACA BİLGİLER Pelin ÖZTEKİN 1987 yılında İzmitte doğdu.İlk ve orta okulu Nurettin Teksan da, lise eğitiminide Fenerbahçe lisesinde tamamladı.Orta okulu bitirdikten sonra bir sene Pera Güzel...
  2. Kuşeyri Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Kuşeyri Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Kuşeyri Kimdir Kuşeyri Kısaca Hayatı Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Kutb-İ Zaman (Seyyidcelal Buhari) hayatıyla ilgili bilgilerin ardından bu sayfamızda da Kuşeyri Kısaca Hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere.. Kuşeyrinin gerçek adı Abdülkerîm bin Hevâzin bin Abdülmelik bin Talhâ bin Muhammed Nişâbûrî'dir. Kuşeyri eğitiminden sonra tefsir, hadis ve tasavvufi...
  3. Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Müge Boz Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en son Yalan Dünya dizisinde rol almaya başlayacak olan ve şu sıralra Mert Fırat ile oynadığı reklam filmiyle gündemde olan başarılı ve güzel oyuncu Müge Boz hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi Sinema TV bölümünü bitirdi. Melekler...
  4. Zafer Önen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Zafer Önen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

zafer önen, zafer önen hayatı, zafer önen kimdir Sevgili başarılı seslendirme sanatçısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Zafer Önen hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.... Zafer Önen 1921'de Çorum'da dünyaya gelmiş 13 Aralık 2013 - İstanbul'da vefa etmiştir. Zafer Önen tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. Zafer Önen'in Cem Yılmaz'la Oynadığı Reklam Filmi - Video...
  5. Altan Günbay Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

Altan Günbay Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgiler

altan günbay kimdir, altan günbay hayatı, altan günbay hakkında Sevgili melekler, kendisini en son geçtiğimiz sezonki Çocuklar Duymasın bölümlerinde izlediğimiz oyuncu Altan Günbay hayatını kaybetti. Merhuma Allah'tan rahmet diliyor, bu sayfamızda Günbay'ın hayatıyla ilgili bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz... Altan Günbay, 19 Ocak 1932 tarihinde Konya’da doğdu. Gazi Lisesinden...

Sayfayı Paylaş