gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

BKM Mutfak ve doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin bilindiği üzere sanatçı Rasim Öztekin'in kızı... İzleyici onu kilolu haliyle sevip benimsedi ve hatta çoğu skeçlerde kendisi bile kilolu hali ile ilgili espiriler bile yaptı...Pelin artık kilo vermenin zamanının geldiğini düşünerek ve herhangi bir diyetisyenden yardım almadan tamamen kendi çabaları ile kısa sürede tam 30 kilo verdi. Pelin Öztekin'in zayıflama hikayesini ve yeni halini sizler için paylaşıyoruz. Pelin-Oztekin.jpg
    Yıllardır kiloları ile karşımızda olan yetenekli oyuncu, 7 ayda 30 kilo verdi. Yıllarca diyetisyene giderek zayıflamak için uğraşan oyuncu, sonunda kendi çabaları ile kilolarından kurtuldu. Bu süreçte çok fazla diyetisyene giden Pelin Öztekin, beslenme düzeninin nasıl olması gerektiği, neler yemesi gerektiği gibi konularda yeteri kadar bilgi sahibi olduğunu, bu nedenle bu sefer diyetisyene gitmediğini söyledi.

Artık hamburger yerine salata, ızgara ürünler tüketen oyuncu, ara öğün olarak meyve ve sebze tüketiyor. Hiç aç kalmamaya çalışarak, haftanın 5 günü 2 saat süreyle spor yaparak sıkılaşıyor.

Yeni hali ile görenleri şaşkına çeviren Pelin Öztekin, yeni haline gelen tepkilerden dolayı oldukça mutlu. Bu tepkiler sayesinde motive olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, daha da zayıflayacak mı merak konusu.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    maaşallah valla daha fazla verse çok güzel bir kız çok yakışır

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  2. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  3. Pelin ÖZTEKİN hakkında bilgiler.

Pelin ÖZTEKİN hakkında bilgiler.

pelin öztekin kimdir, kısaca hayatı, resimleri, bilgiler, biografisi, resimleri Şimdilerde Pelin ÖZTEKİN'i taaaaam mı sözüylede çok iyi biliyoruz. Çok Güzel Hareketler'den de tanıyoruz kendisini. KISACA BİLGİLER Pelin ÖZTEKİN 1987 yılında İzmitte doğdu.İlk ve orta okulu Nurettin Teksan da, lise eğitiminide Fenerbahçe lisesinde tamamladı.Orta okulu bitirdikten sonra bir sene Pera Güzel...
  4. Tülin Şahin 30 kilo verdi

Tülin Şahin 30 kilo verdi

ivana sert kaç kilo tülin şahin nasıl 30 kilo verdi tülin şahin kaç verdi tülin şahin kilo, verdi, kaç kilo verdi, nasıl verdi diye merak edenler buraya gelin. Güzel manken Tülin Şahin yaza girerken mucize denilecek şekilde tam tamına 30 kilo vermiş Melek'lerim:) "Nasıl vermiş, nasıl zayıflamış" diye merak edenler, sizleri aşağıya doğru alalım:) Bugüne kadar birçok sağlıklı...
  5. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş