gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Pelin Öztekin'in Zayıflamış Son Hali

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pelin öztekin kaç kilo verdi, pelin öztekin zayıf resimleri, pelin öztekin nasıl zayıfladı Sanatçı Rasim Öztekin'in kızı olan Pelin Öztekin, babası gibi oyuncu olarak dizilerde ve filmlerde yer alıyor. Oldukça kilolu olarak tanıdğımız sempatik güzel oyuncu 6 ayda yaklaşık 78 kilo vererek kendisini görenleri şaşkınlığa uğratıyor. İnanılmaz bir değişime uğrayan Pelin Öztekin'in zayıfladıktan sonraki halini görenler kendisini tanımakta güçlük çekiyorlar. İşte Pelin'in kilo verdikten sonraki en son hali;)
    dıs1.jpg
    pelinic.jpg

Pelin Öztekin'in Zayıflamış Son Hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmelliyeti bekleyen vatandaşımızın son hali...

Mükemmelliyeti bekleyen vatandaşımızın son hali...

Mükemmel erkeğini bekleyen kadının son hali... Mükemmel kadını bekleyen erkeklerinde sonuda bu.....:deli::deli:
  2. Barbie'nin son hali

Barbie'nin son hali

barbie hamile hamile barbie barbienin gerçek hali nin gerçek hali barbi Vah vah bizim barbie ye neler olmuş böyle.Çoluk çocuk nasılda yıpratmış onu böyle :laugh::laugh::laugh:
  3. Sibel Can'ın Son Hali

Sibel Can'ın Son Hali

sibel canın son hali sibel can son hali canın yeni can albüm fotoğrafları yeni sibel can 2011,sibel canın yeni resimleri, sibel can resimleri,son albümü, sibel canın son albümü,sözleri,şarkıları, sibel can albümleri,yeni hali,yeni resimleri Hani bir laf varya şarap gibi kadın yıllara meydan okuyar diye.İşte bana göre bu kadın tabiri caizse Sibel Can'dan başkası değil:D3 çocuk annesi olmasına...
  4. Deniz Uğur'un son hali

Deniz Uğur'un son hali

Deniz Uğur'un son hali nasıl acaba kaner olan deniz uğur saçlarını kazıtmış ve poz vermiş o pozları burdan yayınlar mısınız acaba?
  5. Berk Oktay'ın Son Hali!

Berk Oktay'ın Son Hali!

berk oktay, berk oktay haberleri, berk oktay köpeği Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir kaza sonucu yüzüne 35 dikiş atılan Berk Oktay geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Basında çıkan köpeğinin yaraladığı haberlerini yalanlayan Oktay, sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile objektişflere yansıdı. Dudağı ile çenesi arasındaki dikiş izi açıkça belli olan "Benim Hala Umudum...

Sayfayı Paylaş