gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Pelin Sönmez ile yollarını ayıracak olan Cengiz Çolak basın açıklaması yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Pelin Sönmez’le evliliğim hakkında basında çıkan haberlerin çoğu asılsızdır. Kendisiyle Kıbrıs’ta tanıştığım ve o sırada evli olduğum doğrudur ancak, boşanmamın Pelin Sönmez ile hiç bir alakası yoktur. indir (4).jpg

Pelin Sönmez ile yollarını ayıracak olan Cengiz Çolak basın açıklaması yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LG ile Yolunuzu Bulun bulamazsanız bana gelin :)

LG ile Yolunuzu Bulun bulamazsanız bana gelin :)

Electronics, pazara en son sunduğu LN serisi navigasyon sistemi ile sürücüler yollarını kolayca bulma imkanı sunuyor. Ürün, 11 dilde sesli hizmet veriyor. LN serisi navigasyon sistemindeki sesli bilgilendirme sayesinde otomobil sürücüleri, bilgi girişi esnasında sürüş kontrollerini kaybetmiyor. LN serisinin en dikkat çekici ürünü olan LN715, 4 inç TFT LCD dokunmatik ekranı, performansı ve...
  2. Akasya Durağı'nın güzel oyuncusu Pelin Sönmez

Akasya Durağı'nın güzel oyuncusu Pelin Sönmez

pelin sönmez ayak pelin sönmez ayakları akasya durağı oyuncuları isimleri akasya durağı oyuncuları oyuncularının isimleri onu birçok kişi Akasya durağındaki rolüyle tanıdı babasından sürekli azar işiten annesine sığınan ve yine annesiyle birlikte babası tarafından cezaya çarptırılan evin genç kızı :D
  3. Bülent Ersoy'un Evlilik İle İlgili Basın Açıklaması!

Bülent Ersoy'un Evlilik İle İlgili Basın Açıklaması!

bülent ersoy evlendi 2011 bülent ersoy, evleniyormu, basın açıklaması, kimle evleniyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Basında çıkan 18 Temmuzda evleneceği ile haberler üzerine bir basın açıklaması yapan Bülent Ersoy bakın neler söylemiş; “Kırk seneyi aşan sanat yaşamımda, bu şekilde bir çok hayali senaryolarla uğraşıp durdum… Ama hep terbiyemle; kalitemi...
  4. Pelin Sönmez Kimdir?

Pelin Sönmez Kimdir?

pelin sönmez, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Pelin Sönmez 1989 İstanbul doğumludur. İlk olarak dört yıl önce özel bir müzik kanalında sunuculuk yaparak tanınmıştır. Sunuculuğun ardından müzik dünyasına adım atarak pop müzik sanatçısı ve hemen ardından da Akasya Durağında Dilek rolüyle dizi oyunculuğuna soyunmuştur. Geçmişte jimnastik...
  5. Google ı sallayan Türk kızı Pelin Sönmez

Google ı sallayan Türk kızı Pelin Sönmez

Pelin Sönmez ile ilgili en son haber ise şöyle; Pelin Sönmez’in eşi Cengiz Çolak’tan dövme krizi ve boşanma sürecine dair çok önemli açıklamalar! Pelin Sönmez’le 45 günlük evliliğinde ‘dövme krizi’ yaşayan işadamı Cengiz Çolak “Benim kolumda da eski eşimin adı yazıyor” dedi. Pelin Sönmez, Pelin Sönmez Cengiz Çolak, Cengiz Çolak dövme açıklaması, Cengiz Çolak açıklama, Cengiz Çolak Pelin...

Sayfayı Paylaş