gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pelin Suade'den Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Sözleri Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun şarkısı sözü

Daha önce Pişmanlar Cehennemi adlı şarkısını paylaştığımız Pelin Suade'den yeni bir şarkı sözü ile birlikteyiz melekler. İşte Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun sözleri...

Yüz canım yok bir canım var
    Onu da vermem
    İntikamın vakti geldi
    Gülmeden gitmem
    Yalan mı günah mı bilmem
    Sen başlattın bu oyunu
    Sahte aşkın nerelerde
    Yalan aşkının onuru
    Yarar mı zarar mı bilmem
    Hesabımız hep ekside
    Ağlatırken iyi miydi
    Göreceksin sıra bende
    Rezil ettim seni bak ele güne
    Sanma acırım aman oh olsun
    Surat ifadeni çek de gönder
    Tüm manşetlere kapak olsun

Pelin Suade'den Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözleri Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü Fox Tvnin ünlü yüzlerinden Pelin Suade yeni bir albüm çıkardı melekler. :) Bu albümden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü ile karşınızdayız.. :) İhanetin yükünü taşıdım yıllarca Gözümdeki yaşlarım bana senden hatıra Duydumki senide üzmüş biri hiç yere Yaşadığına pişman olup kahretmişsin...
  2. Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü var mı bu sitede

Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü var mı bu sitede

Arkadaşlar hepinize keyif dolu neşeli bir gün geçirmenizi diliyorum ve sizden Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum aranızda Pelin Suade Tüm Manşetlere Kapak Olsun Şarkı Sözlerini bilen varsa artık yazarsa iyi olur:)
  3. Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar bana aranızda Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazacak bir arkadaşım var mı acaba? lütfen Mutlu ol şarkısını bieln varsa bana sözlerini yazsın.
  4. Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun

Pelin Suade Mutlu Ol Sözleri Pelin Suade Mutlu Ol şarkısı sözü Sevgili melekler, Tüm Manşetlere Kapak Olsun şarkı sözlerinin ardından bu yazımızda da Pelin Suade Mutlu Ol sözleri ile karşınızdayız. :) Ağlıyorum kederdeyim Özlüyorum biçareyim Gitmiyor yine hayalin Ah ne acı ne acı yaşamak Ah ne acı sensiz nefes almak Ah ne acı ne acı yaşamak Ah ne acı sensiz nefes almak Sensizliği gel de...
  5. Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözü istiyorum

Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum aranızda Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen bana yazsın

Sayfayı Paylaş