gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pelin Suade Mutlu Ol Sözleri
    Pelin Suade Mutlu Ol şarkısı sözü

Sevgili melekler, Tüm Manşetlere Kapak Olsun şarkı sözlerinin ardından bu yazımızda da Pelin Suade Mutlu Ol sözleri ile karşınızdayız. :)

Ağlıyorum kederdeyim
    Özlüyorum biçareyim
    Gitmiyor yine hayalin
    Ah ne acı ne acı yaşamak
    Ah ne acı sensiz nefes almak
    Ah ne acı ne acı yaşamak
    Ah ne acı sensiz nefes almak
    Sensizliği gel de bir sor
    Bulamadım bir çıkış yol
    Yerden yere savruldum ben
    Başardın artık mutlu ol

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkısı sözü Başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Kalpsizsin şarkısının sözleri ardından bu yazımızda da Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözlerini paylaşıyoruz. İşte Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri... :) Aklından neler geçiyordu da yüzün hep çileden soluverdi Buna hangi neden sebep...
  2. Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözleri Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü Fox Tvnin ünlü yüzlerinden Pelin Suade yeni bir albüm çıkardı melekler. :) Bu albümden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü ile karşınızdayız.. :) İhanetin yükünü taşıdım yıllarca Gözümdeki yaşlarım bana senden hatıra Duydumki senide üzmüş biri hiç yere Yaşadığına pişman olup kahretmişsin...
  3. Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar bana aranızda Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazacak bir arkadaşım var mı acaba? lütfen Mutlu ol şarkısını bieln varsa bana sözlerini yazsın.
  4. Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

ferhan son pişmanlık şarkı sözü ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri Sevgili melekler, Hakan Sarıca ile düet yaptığı Nerdeydin albümünden Ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri ile karşınızdayız :) Ferhan: Geç kalıyor gönül koşalım derken Zaman uçup gitmiş tutalım derken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne kadar erken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne...
  5. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Umrumda Değil Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Umrumda Değil Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Umrumda Değil Şarkı Sözleri Umrumda Değil Şarkı Sözü Sevgili melekler, popüler müziğimizin güçlü ve başarılı seslerinden Serdar Ortaç 'ın seslendirdiği Umrumda Değil şarkı sözü ile karşınızdayız :) Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma Çok zamandır hasretim yokluğuna Allahım hiç şansım yok İsyanım ayrılığa Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa Ahh beklemek çok zor Sen misin...

Sayfayı Paylaş