gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözleri Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü

Fox Tvnin ünlü yüzlerinden Pelin Suade yeni bir albüm çıkardı melekler. :) Bu albümden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi şarkısı sözü ile karşınızdayız.. :)

İhanetin yükünü taşıdım yıllarca
    Gözümdeki yaşlarım bana senden hatıra
    Duydumki senide üzmüş biri hiç yere
    Yaşadığına pişman olup kahretmişsin maziye
    Artık vursunlar ölmem
    Ölsem de gam yemem
    Düşmez kalkmaz bir Allah
    Eskidenmiş Aslı Kerem
    Ben bittim artık sen de bit
    Güzelim sön bakalım
    Kafanı duvarlara vur şimdi
    Vur güzelim vur bakalım
    Suçlu ben miydim yoksa sen miydin
    Bir bilene sor bakalım,
    Pişmanlık cehenneminde
    Yan güzelim yan bakalım

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Pişmanlar Cehennemi Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Merhaba kızlar umarım iyisinizdir ve bu arada size keyif dolu bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve sizden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü istiyorum. Şimdiden çok tşklr paylaşımınız için.
  2. Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun

Pelin Suade'nin Seslendirdiği Mutlu Ol Şarkısının Sözleri Buyrun

Pelin Suade Mutlu Ol Sözleri Pelin Suade Mutlu Ol şarkısı sözü Sevgili melekler, Tüm Manşetlere Kapak Olsun şarkı sözlerinin ardından bu yazımızda da Pelin Suade Mutlu Ol sözleri ile karşınızdayız. :) Ağlıyorum kederdeyim Özlüyorum biçareyim Gitmiyor yine hayalin Ah ne acı ne acı yaşamak Ah ne acı sensiz nefes almak Ah ne acı ne acı yaşamak Ah ne acı sensiz nefes almak Sensizliği gel de...
  3. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  4. Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri Şevval Sam Kanatları Gümüş Sevgili melekler, müzisyen Leman Sam 'ın kızı oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Kanatları gümüş yavru bir kuş Gemimizin direğine konmuş Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz Bir yarim var bu yavru kuş gibi Yarim yüreğime konmuş gibi Dağlara...
  5. Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Atilla Taş'ın Seslendirdiği Yamyam Stayla Şarkısının Sözleri

Bu konu; atilla taş yamyam stayla şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Bay Ham Çökelek yepyeni şarkısıyla sizlerle :D:D Atilla Taş yine yapmış yapacağını ve şu sıralar dünyayı kasıp kavuran Koreli şarkıcı Park Jae-Sang 'in Gangnam Style şarkısına Türkçe sözler yazarak şarkı yapmış. Şarkıyı merak ediyorsanız portalımızda bulunan burada ki konudan videosunu...

Sayfayı Paylaş