gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pembe Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hamilelikteki Pembe Akıntı Gebelik Belirtileri Pembe Akıntı

Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen kadınlar kendilerinde türlü gebelik belirtileri ararlar. Bazen yaşadıkları belirtiler de onları korkutabilir. Herkeste gebelik belirtileri farklı olur diye bir kez daha hatırlattıktan sonra gebelikte pembe akıntı hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz ...

Hamileliğin erken dönemlerinde ortaya çıkan bazı belirtileri vardır. Hamile kaldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde embriyo rahime yerleşir. Bu süreç gerçekleşirken anne adaylarında bazı belirtiler gözlemlenmeye başlar.

Eğer embriyo adet kanamasından önce rahime düşerse bu süreçte hafif kanamalar oluşabilir. Bu akıntı genellikle pembe renklidir.

Bazı kadınlarda gebeliğin 11 veya 12. gününde çok az miktarda vajinal kanama olur. Bu süre tam da adet kanamanızın geciktiği döneme denk gelir. Kanamanın nedeni, tam olarak bilinmese de, döllenen yumurtanın, kandan zengin rahim dokusuna tutunmasıdır. Bu süreç, döllenmeden sonraki altı günden sonra başlar. Kanama çok az olur ve yalnızca bir veya iki gün sürer. Kırmızı lekelenme şeklinde veya pembe- kahverengi akıntı olarak gelebilir. Kanamanız özellikle ağrı ile beraber olduysa dış gebelik belirtisi olabilir. Bu durumu doktorunuza bildirmeyi ihmal etmeyin.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. papatya aşkı

papatya aşkı Forum Okuru

benim sizlere sorum olucak dün gece akıntım geldi fakat pembelimsiydi sonra sabaha karşı kahverengi geldi çok az miktarda kasıklarım karnımda ve belimde ağrı var sizce hamilemiyim lütfn acil cvplarmısınız

3. eda polat

eda polat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ıyı gunler benim adetim biteli 12-13 gun oluyor 3 gun once ılk ıdrarımda sandım ama rahımden pembemsi kahverengı akıntı gıbı olmustu bugun daha sık oluyor korkuyorum sizce neden olabılır

Pembe Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  3. Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Hamilelik Belirtileri Ağız Kuruması Gebelik Belirtileri Ağız Kuruluğu Sevgili melekler, gebelik belirtileri hemen her anne adayında farklı bir şekilde seyreder. Kimisi hemen hiç bir belirti yaşamazken kimi anne adayları da neredeyse tüm gebelik belirtilerinden nasibini alır. Gebelik belirtileri ağız kuruluğu da bu belirtiler içindedir. Ancak şunu da hatırlatalım ki en garanti gebelik...
  4. Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?

Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri Sevgili bebek sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz gebelik belirtileri pembe akıntı konumzuun ardından bu kez de Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri nasıl olur merak edenler için Hamilelik Belirtileri Akıntı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Hamileliğin erken dönemlerinde başlayan...
  5. Pembe Akıntı Hamilelik Belirtisi mi?

Pembe Akıntı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte pembe akıntı hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebeliğin ilk zamanların da bazı kadınlar da oluşan pembe akıntı hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Pembe akıntının hamilelik belirtisi olup olmadığına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Hamileliğin erken dönemlerinde ortaya çıkan bazı belirtileri...

Sayfayı Paylaş