gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

pembe dokunuşlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

pembe rengini çok seviyorum bu rengi evimede taşımak istiyorum ama cacaflı olmasında korkuyorum diyorsanız işte melişler sizlere sade pembe dokunuşlar... [​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

bu ikisi cok hos canim :):)

Tskler paylasim icin :):)

3. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hafiften dokununca cafcaflı olmamış ve çok hoş görüntü olmuş teşekkürler canımcım emeğine sağlık

pembe dokunuşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe

Pembe

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos...
  2. Dokunuş

Dokunuş

Haşir meydanındaki insanlar, ebed ülkesine uçmak için sabırsızlanıyordu. Peygamberler, şehitler ve büyük veliler için herhangi bir problem yoktu. Ancak diğerleri, "Elli bin sene sürer" denilen bu yolu, dünyadaki hayatlarının karşılığı olan bir vasıta ile aşmak durumundaydı. Her insan, sevap ve günahlarını ortaya döküp ince hesaplar yaparken, sermayeleri yetmeyen bazı gençler bir...
  3. Yüreğime DokunuşLarın ..

Yüreğime DokunuşLarın ..

Seninle geçirebileceğim her bir ana hasret yüreğim..Ellerini tutmaya, güzel gözlerinde yok olmaya, ışığınla aydınlanmaya aç bir ben ve senin için çarpan yüreğim.. Duyurabilirmiyim sana sesimi, kalbimin haykırışlarını..Duysan da bilirmisin ben olduğumu? Adının her hecesini, gözlerinin ışıltısını, güzel masum kalbini ilmek ilmek dokumuşum yüreğime. Her bir zerresinde sen varsın...
  4. Sihirli dokunuşlar

Sihirli dokunuşlar

Sihirli dokunuşlar Güzelliğin sırrını paylaşıyoruz. Gerisi sizin elinizde. İşte püf noktaları... Küçük ama etkili güzellik sırları ile her zaman bakımlı görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize biraz zaman ayırın! Siz de kişisel bakımına yaz aylarında daha çok dikkat eden, kış aylarında biraz daha ihmalkar davrananlardan mısınız? Oysa ki biz kadınların sürekli bakımlı olması gerekir. Ancak...
  5. Banyo perdesine ufak dokunuş

Banyo perdesine ufak dokunuş

Banyo dekorasyonu Banyo perdesi halkası Evinizde değişklik yapmak her zaman zor değildir. BAzen ufak dokunuşlar ile güzel şeyler çıkar ortaya. Mesela bu banyo perdesi modellerinin halkalarına kurdela bağlanmış ve bence çok hoş bir dekorasyon örneği olmuş. Kurdela ile bağlanmış banyo perdeleri burada;

Sayfayı Paylaş