gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

pembe elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

pembe elbiseler elbıseler [​IMG] [​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: pembe elbiseler
    çok şıklar canım bu tonlar çok hoşuma gider paylaşımın için teşekkürler

pembe elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pes pembe elbiseler

pes pembe elbiseler

BENİM RENGİM PEMBE DİYORSAN İŞTE ELBİSELERİN:)
  2. Pembe Gönlüm Sende:) Pembe Elbiseler

Pembe Gönlüm Sende:) Pembe Elbiseler

sade elbiseler pembe elbiseler pembe elbise kıyafetler Meleklerim pembe renk çok romantik bir renktir aynı zamanda sakinleştirici ve insanları yatıştırıcı etkisi vardır. İnsanlar ve kalplerini yumuşatır. Pembeyi sevmeyen bayan yoktur eğer sizde pembe hayranıysanız size pembenin her tonunda model model elbiseler :tik:
  3. Pembe Sevenlere Pembe Gece Elbiseleri

Pembe Sevenlere Pembe Gece Elbiseleri

pembe elbiseler pembe gece elbiseleri gece elbisesi kiyafetleri abiye Pembe her bayanın beğendiği vazgeçemediği renklerin arasındadır...Genelde gece elbisesi olarak daha zarif olan siyah renk tercih edilsede pembe elbiselerde en az siyah kadar zarif ve şık duruyor... Siz ne dersiniz melekler :tik:
  4. Pembe-Siyah elbiseler

Pembe-Siyah elbiseler

pembe siyah elbise Melişler şimdide siyah üzerine pembenin uyumunu inceleyelim :)
  5. Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembiş pembiş elbiseler ile şirin bayanlar olalım.:D Benim gibi pembeyi sevenler bir araya gelsin meleklerim. Önrcelikle konu eskimiş olabilir ve bunları nereden alırım diye düşünebilirsiniz. bu bakımdan sizler bu tür aramaları GOOGLE AMCA üzerinden yapın linkte verdim zaten zizigo n11 gittigidiyor her yerden satışı olan elbileri alabilirsiniz. İnternet üzerinden verilecek siparişlerle...

Sayfayı Paylaş