Pembe Gönlüm sende elbiseleri

laetitia

Yeni Üye
Üye
Pembe Gönlüm sende elbiseleri
Pembiş pembiş elbiseler ile şirin bayanlar olalım.:D

Benim gibi pembeyi sevenler bir araya gelsin meleklerim. Önrcelikle konu eskimiş olabilir ve bunları nereden alırım diye düşünebilirsiniz. bu bakımdan sizler bu tür aramaları GOOGLE AMCA üzerinden yapın linkte verdim zaten zizigo n11 gittigidiyor her yerden satışı olan elbileri alabilirsiniz.

İnternet üzerinden verilecek siparişlerle ilgili birşeyler söylemek istiyorum. Kızlar bakın fit ve standart ölçülere sahip bir bedene sahip değil iseniz mutlaka bu elbiseleri deneyip alın. Bir yeri tam güzel dudurken üsttarafından bir potluk olur göğüs bölgesinde sonra üzülürsünüz. Şimdi sizler için seçtiğim harika elbiselere bir göz atalım kızlar.

Nasıl gerçekten hoşlar değil mi ? Bisaniye bu kadarda değil kızlar bu kadarda değil. Şimdi sizlere bir galeri oluşturuyorum. Aşağıda yer alan küçük resimciklere tıklayarak, resimlerin büyük hallerini başka bir bölümde şıkır şıkır inceleyecek ve keyif alacaksınız. Unutmayın. önce deneyip sonra alın netten alma şartını yukarıdan sizlere söylemiştim.

pembe1-2211.jpg

pembe2-2070.jpg

Şimdi arkadaşlarım bunun haricinde MELEKLER MODA galerisinde sizlere en son çıkan elbiseler ve modaya ait her şeyi görsel olarak atıyoruz. Dileyen kişiler bu bölümden de faydalanabilirler..

[photo=small]856[/photo][photo=small]857[/photo][photo=small]858[/photo][photo=small]859[/photo][photo=small]860[/photo][photo=small]861[/photo][photo=small]862[/photo][photo=small]863[/photo][photo=small]864[/photo][photo=small]865[/photo]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Owww yahu ben buradaki pembe elbiselere bayıldım yaa. Yakında okul mezuniyetimde bir tanesini şu taşlı ve vücudu saran var ya onlardan bir tane alayım diyorum. Benim vücut ölçelirim standart olduğu için alsam giyerim değil mi ? Teşekkür ediyorum.

Selamlar Pembeli kedi, konuyu açan üyemiz şu anda forumda değil ama dilerseniz onan dediklerine sadık kalın zira aldığınız üründe en küçük bir sıkıntı çıkar ise değişimde sıkıntdı yaşayabilirsiniz. Kaç yaşınızda olduğunuzu bilmiyoruz ama yinede siz bir mağazaya giderek ürünleri deneyerek satın alın ve bir bilenden nasıl göründüğü hususunda bilgiler edinin. Keyifli mezuniyetler diliyorum şimdiden. Umarım başarılı da bir karne alırsınız :)

Geri