gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pembe Gönlüm Sende Gelin Buketleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pembe gelin buketleri pembe gelin buketi

Sevgili melekler, zaman içinde gelinlik modelleri ve renklerinden tutun da gelin ayakkabılarına kadar herşey değişti ve değişmye devam ediyor :) Son zamanlarda gelinlerin tercihi de pembe gelin buketlerinde yana. Bembeyaz gelinlik ve duvak içinde pembe renklerin hakim olduğu bir buket çok hoş bir görüntü veriyor. Biz de bu yılın gelin buketleri içinde çok revaçta olan pembe gelin buketleri sayfamıza taşıyoruz ve evlenme arefesinde ki meleklerimize ve sayın misafirlerimize bir fikir vereceğini düşünüyoruz.. :)

Pembe Gönlüm Sende Gelin Buketleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe, Gönlüm Sende :)

Pembe, Gönlüm Sende :)

Yeni yılı nerede karşılayacaksınız? Ev partisi ? Bir balo yada yemek? Gece klübü? Yoksa bir pijama partisi mi? Ne olursa olsun, benim bu sezon için seçimim - her nedense bu aralar her özel günde olduğu gibi - pembenin bir tonu olacak. Altın rengi ile kombin edebileceğiniz gibi, bir çok renkle kullanabileceğiniz, kış için çok farklı tonları olan bir renk bu. Kızıl kahveli çizmeler veya...
  2. Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembiş pembiş elbiseler ile şirin bayanlar olalım.:D Benim gibi pembeyi sevenler bir araya gelsin meleklerim. Önrcelikle konu eskimiş olabilir ve bunları nereden alırım diye düşünebilirsiniz. bu bakımdan sizler bu tür aramaları GOOGLE AMCA üzerinden yapın linkte verdim zaten zizigo n11 gittigidiyor her yerden satışı olan elbileri alabilirsiniz. İnternet üzerinden verilecek siparişlerle...
  3. Pembe Gönlüm Sende =)

Pembe Gönlüm Sende =)

Biz bayanlar renkli elbiseleri çok severiz... hem pembe herkese yakışır.. ister esmer olun ister beyaz tenli ister buğday tenli... İstisnasız hepimize çok yakışır... bu yaz hepimizin pembe bir elbisesi olmalı =)
  4. Pembe gönlüm sende

Pembe gönlüm sende

Pembe dekorasyon örnekleri Pembe genç kız odası dekorasyonu bekarlık odam pembe idi. Yatak örtüm duvarlarım halım hepsi pembeydi . Pamuk şekeri gibi bir odam vardı. Kızım olurda onada pembe genç odası dekore etmek istiyorum. Pembe bebek odası dekorasyonu ile işe başlamalıyım tabiki:)

Sayfayı Paylaş