gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Pembe, Gönlüm Sende :)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

Yeni yılı nerede karşılayacaksınız? Ev partisi ? Bir balo yada yemek? Gece klübü? Yoksa bir pijama partisi mi? Ne olursa olsun, benim bu sezon için seçimim - her nedense bu aralar her özel günde olduğu gibi - pembenin bir tonu olacak. [​IMG]

Altın rengi ile kombin edebileceğiniz gibi, bir çok renkle kullanabileceğiniz, kış için çok farklı tonları olan bir renk bu. Kızıl kahveli çizmeler veya bordo ile kullanabileceğiniz gibi şarap rengi ile de çok çarpıcı durabilir.

Gece için gümüş rengini yanı sıra pastel tonları ile de kullanabilirsiniz.

Ya da daha canlı tonlarını, mor ve fuşyalarla kombinleyin.

Siyah hem sade bir hava verebilir, hem de çok çarpıcı bir hale getirebilir. Asimetrik kesimlere, kübik aksesuarlar gibi.

Ya altın rengi ve fuşya?

Kırmızı ile kullanmak ilginizi çeker mi? Klasiğin biraz dışına çıkmak isteyenler için.

Bu sezon fiyonkların ve pliselerin, volanların gücünü es geçmeyin.

Veya şarap renginin.

Seçiminiz her ne olursa olsun, pembe gözlüklerle bakacağınız bir yıl olsun yeni yılınız...

Alıntı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pembe, Gönlüm Sende :)
    [​IMG]hepsi çok hoş emeginize saglık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlıkkkk

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

pembe bugun cok dıkkatımı ceker oldu emegıne saglık

Pembe, Gönlüm Sende :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe Gönlüm Sende:) Pembe Elbiseler

Pembe Gönlüm Sende:) Pembe Elbiseler

sade elbiseler pembe elbiseler pembe elbise kıyafetler Meleklerim pembe renk çok romantik bir renktir aynı zamanda sakinleştirici ve insanları yatıştırıcı etkisi vardır. İnsanlar ve kalplerini yumuşatır. Pembeyi sevmeyen bayan yoktur eğer sizde pembe hayranıysanız size pembenin her tonunda model model elbiseler :tik:
  2. Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembe Gönlüm sende elbiseleri

Pembiş pembiş elbiseler ile şirin bayanlar olalım.:D Benim gibi pembeyi sevenler bir araya gelsin meleklerim. Önrcelikle konu eskimiş olabilir ve bunları nereden alırım diye düşünebilirsiniz. bu bakımdan sizler bu tür aramaları GOOGLE AMCA üzerinden yapın linkte verdim zaten zizigo n11 gittigidiyor her yerden satışı olan elbileri alabilirsiniz. İnternet üzerinden verilecek siparişlerle...
  3. Pembe Gönlüm Sende =)

Pembe Gönlüm Sende =)

Biz bayanlar renkli elbiseleri çok severiz... hem pembe herkese yakışır.. ister esmer olun ister beyaz tenli ister buğday tenli... İstisnasız hepimize çok yakışır... bu yaz hepimizin pembe bir elbisesi olmalı =)
  4. Pembe gönlüm sende

Pembe gönlüm sende

Pembe dekorasyon örnekleri Pembe genç kız odası dekorasyonu bekarlık odam pembe idi. Yatak örtüm duvarlarım halım hepsi pembeydi . Pamuk şekeri gibi bir odam vardı. Kızım olurda onada pembe genç odası dekore etmek istiyorum. Pembe bebek odası dekorasyonu ile işe başlamalıyım tabiki:)

Sayfayı Paylaş