gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pembe maske kullanan arkadaşlar var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

pembe maske kullananlar pembe maske kullanan kullanan var mı varmı erkekler kullanabilir mi pembe maskeden ben de aldım ama istenilen sonucu alamadım ürünün üzerinde bandrolu ve la sante yazısı da var ama bana çok tuaf geldi ağaç tutkalına benzettim pek orjinal gibi gelmedi memnun kalmadım okadar verdiğim paraya acıdım:( hiç kimseye de tavsiye etmem.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işe yaramıyor

arkadaşlar pempe maskeyi eşimle aldım neredeyse on gündür kullanyoruz.beş günde hiç bişey kalmaz dediler reklamlarında hepsi yalan hiç bi faydasını görmedim bu faydasını gördük beş günde geçti diyen kişilerde tutulmuş insanlar bence.para wermeyin yazk olur.

5. Asenagu

Asenagu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle işe yaramıyor ben yüzümdeki sivilce ve sivilce izleri için aldım hiç bi işe yaramadı. O kadar parayı boşu boşuna verdim.

pembe maske kullanan arkadaşlar var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. pembe maskenin zararları var mı

pembe maskenin zararları var mı

Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
  3. Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş